27 Haziran 2013, Perşembe 11:33:42

UĞUR CEBECİ’DEN UÇAKTA TACİZ TÜYOLARI

Havacılık yazarı Uğur Cebeci, uçakta taciz konusunda yol gösterici bir yazı kaleme aldı. Uçakta yanınıza oturan kadınla ilk temas nasıl kurulur, hangi uçuşlarda tuvalet fantezisi daha kolay gerçekleştirilir?
  • ya burda nasil taciz edilir diye bir yol gostermiyor yorumcular da haberi okumadan basliga bakip yorum yapmis. adam genelde taciz olaylari nasil oluyor bunu anlatmis nasil yapilmasi gerekir diye degil cunku yapanin sikayet edildigini soyluyor sonunda.
  • Haha..Ugur abi kendine gel..:)) Ugur Cebeciyle 100 firca darbesi
  • Sn.Cebeci,sen bu tür fantazileri kendine sakla.Senin eşin,kızın hiç uçakta cinsel tacize uğramasını ister misin? Bunları yazarak tahrik yapıp,kapı açıyorsun.
  • İnsanlara doğru yolları gösterin. Yanlışı ve tecavüzü değil.

CnnTürk’teki televizyon programı yayından kaldırılan ve Hürriyet Pazar ekindeki yazıları sona erdirilerek gazetenin  bir başka ekinde yazmak zorunda kalan havacılık yazarı Uğur Cebeci, uçakta taciz konusunda ilginç bir yazı kaleme aldı.

Cinsel içerikli yazılarıyla bilinen Hürriyet yazarı Ayşe Arman tarzı bir yazıyla okuyucuların karşısına çıkan Cebeci’nin, uçakta kadınların taciz edilme yöntemlerini anlatan yol gösterici yazısındaki tuvalet fantezisi ise oldukça dikkat çekiciydi! 

İşte Uğur Cebeci’nin yazısında yer alan o bölüm:

“Tek başına seyahat eden her uçak yolcusu yanına kimin oturacağını merak eder.

Erkekler şöyle sarışın, seksi ve mümkünse mini etekli bir yolcu düşlerken araştırmalar kadın yolcuların da çoğunun kaslı ve mümkünse koyu tenli bir erkek beklediğini ortaya koyuyor. Genellikle yerdeyken artan bu merak, uçağa binildiğinde doruk noktasına çıkıyor.

Yanına düşen güzel kadınla uçağın tuvaletinde sevişmek ise erkek yolcuların büyük kısmının en önemli fantezisi haline geliyor. Eskiden iki büklüm kıvrılarak girilen tuvaletlerin yerini özellikle uzun uçuşlardaki büyük uçakların büyük tuvaletleri erkeklerin bu fantezilerini daha gerçeğe taşınabilir kılıyor.

Sonuçta her 5 bin uzun uçuştan birinde tuvalete yan koltuğunda oturan bir kadınla ya da eşi, sevgilisi ile giren yolcu olduğu rapor ediliyor.

HAYAL KIRIKLIĞI

Erkek yolcu yanına yine bir erkek yolcu oturduğunda hayal kırıklığı ile uçuşa başlıyor. Zamanını daha çok film seyrederek, uçaktaki eğlence sisteminde gezinerek geçiriyor. Neredeyse yolculuğuna küsüyor. Aynı duygular kadın yolcuda düşük şiddette yaşanıyor.

Oksijenin daha az olmasına, basınç farklılıklarından dolayı vücudun hızlı yorulmasına rağmen uçak yolcularındaki bu sevişme isteğinin neden arttığı tıp otoritelerince, psikologlarca çeşitli nedenlere bağlanıyor. Karmaşık nedenler uçakta sevişme arzusunu yine de mantıklı bir yere oturtmuyor.

UYUYAN KADIN

Sevişme arzusunu artan bazı erkek yolcular ise yanına düşen ama bir türlü diyalog kuramadığı kadın yolcuya önce kol koyma yerinde dirsek teması ile yaklaşıyor.

Kadının kolunu çekmemesi gibi sıradan nedenleri kendisine bir ilgi gibi yorumlayan erkek yolcular yine özellikle uzun uçuşlarda kadının uyuması ile birlikte harekete geçiyorlar.

Ve işin tacize taşınması, kadının bu durumu fark etmesi ile birlikte kabinde zor zamanlar başlıyor. Uçağın bir kabin memuru yani hostesi ya da amiri çağırılıyor. Erkek yolculardan çoğu işlediği suçu inkar ediyor. Kabullenenlerin sayısı çok az. Yapılacak ilk iş, erkek yolcunun koltuğunun değiştirilmesi.”

UĞUR CEBECİ’DEN UÇAKTA TACİZ TÜYOLARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Ferit ~ 5 yıl önce
ya burda nasil taciz edilir diye bir yol gostermiyor yorumcular da haberi okumadan basliga bakip yorum yapmis. adam genelde taciz olaylari nasil oluyor bunu anlatmis nasil yapilmasi gerekir diye degil cunku yapanin sikayet edildigini soyluyor sonunda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
karamozov ~ 5 yıl önce
Haha..Ugur abi kendine gel..:)) Ugur Cebeciyle 100 firca darbesi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seni eşin ~ 5 yıl önce
Sn.Cebeci,sen bu tür fantazileri kendine sakla.Senin eşin,kızın hiç uçakta cinsel tacize uğramasını ister misin? Bunları yazarak tahrik yapıp,kapı açıyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 5 yıl önce
İnsanlara doğru yolları gösterin. Yanlışı ve tecavüzü değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000