03 Kasım 2009, Salı 07:50:29

"Uçuşlarda hedefi tutturduk"

ML Tours yöneticileri, yaz döneminde istenilen seviyeyi tutturduklarını belirterek uçuşlarda herhangi bir sorun yaşamadıklarını söyledi...

Toplantıda konuşan ML Tours Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kara, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Ercan İlbay, 6 Haziran tarihinden itibaren haftada 5 uçuş olarak gerçekleştirdikleri Amsterdam - Antalya, Amsterdam - Ankara, Amsterdam - Kayseri, Maastricht - Ankara ve Maastricht - Kayseri olarak uçuşlarının beklentileri karşıladığını anlatı.

Amaçlarının yolculara güvenli ve uygun bir alternatif sunmak olduğunu kaydeden ML Tours Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kara "2010 yılı ve devamında yaz operasyonlarını daha da arttırarak büyük kitlelere ve başka ülkelere de taşımayı hedefliyoruz. 2009 yılında beklentimizi aşağı yukarı yakaladık. Yolcularımızdan olumlu mesajlara aldık. Şu anda haftada bir olmak üzere Ankara ve Kayseri uçuşlarımız devam ediyor. 2010 yılında da İtalya'nın yanı sıra Fas ve Türkiye'nin değişik illerine seferlerimizi devam ettirmek istiyoruz. Az ve güvenli uçuşlara hedeflediğimiz doğrultuda devam ediyoruz. Uçuşlarımızda yemeklerimiz de ücretsizdir."diye konuştu.

ULUSLAR ARASI UTRECHT TURİZM FUARINA KATILACAĞIZ

ML Tours olarak bir taraftan kalitelerini ispatlamak için uğraş verdiklerini belirten Yavuz Kara, "2010 Ocak ayında yapılan Utrecht Turizm fuarına katılacağız. Orada bir stant açacağız. Pazar olarak Avrupa pazarını hedeflediğimiz için Avrupa standında yer alacağız."dedi.

"Uçuşlarda hedefi tutturduk"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (76)

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000