22 Haziran 2016, Çarşamba 10:05:03

Uçuş hattındaki Emniyet binası traşlandı

Uçakların alçalma ve kalkış hattında olduğu gerekçesiyle 14 katlı Adana Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının 6 katı yıkıldı.
  • bu binayı oraya yaparken DHMI yetkililerinin "ucus guvenligini tehlikeye sokar" raporuna ragmen "bisi olmaz" kafasıyla izin veren zeka eksigi yetkililerden kurusu kurusuna tahsil edilmelidir. ayrıca zaten seneye tamamen kapanacak olan meydan(natoya tahsis edilecegi soylentisi var ama ne kadar akıllıca orası ayrı tartısma konusu) icin "bu kadar sure bu bina orda kaldı bi sene daha dursun bisi olmaz" mantıgını beklerdim acıkcası
  • Mania Kontrol Heyetinden hesap sorulmalı. Mahkemeye sevk edilmeli ve görevlerini yapmayarak kamuyu zarara uğratmaktan ceza almalılar. Bu işin ilk ayağı Mania Kontrol Heyetidir. Neden susmuş ve neden zamanında bu işe engel olmamışlardır. İnceleme ve soruşturma vede ceza şart.
  • İnşallah sıkıntı yaratan vinç te tez zamanda kaldırılır ve 23 pistine ILS takılır.
  • Adanada eli yuzu tutulur bir daire fiyatinin 300.000 tl oldugu su gunlerde devletin 6 kat binasini zarara sokan yetkiliyi yarginin karsina ciktigini duymak istiyoruz...

Uçakların alçalma ve kalkış hattında olduğu gerekçesiyle 14 katlı Adana Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının 6 katı yıkıldı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünün talebi doğrultusunda, uçakların alçalma ve kalkış hattında olduğu gerekçesiyle Adana İdare Mahkemesi tarafından 6 katının yıkılmasına karar verilen 14 katlı Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında yıkım işlemleri tamamlandı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Emniyet Müdürlüğü hizmet binasının son durumu hakkında, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanı Vali Yardımcısı Ahmet Beyoğlu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmaz ve binanın yapımını üstlenen yüklenici firmanın sahibi Halil Avcı'dan bilgi aldı.

Müteahhit Halil Avcı, 14 katlı inşa edilen binanın kat eksiltme çalışmalarının tamamlandığını ve 6 katın eksiltilerek, binanın 8 kata indirildiğini belirtti.

Demirtaş ise hizmet binasının bir an önce tamamlanmasını arzu ettiklerini bildirerek, binanın eksik bölümlerinin yapımına en kısa zamanda başlanması ve çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanması talimatını verdi.

Uçuş hattındaki Emniyet binası traşlandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

YAP ISLET YIK ~ 2 yıl önce
bu binayı oraya yaparken DHMI yetkililerinin "ucus guvenligini tehlikeye sokar" raporuna ragmen "bisi olmaz" kafasıyla izin veren zeka eksigi yetkililerden kurusu kurusuna tahsil edilmelidir. ayrıca zaten seneye tamamen kapanacak olan meydan(natoya tahsis edilecegi soylentisi var ama ne kadar akıllıca orası ayrı tartısma konusu) icin "bu kadar sure bu bina orda kaldı bi sene daha dursun bisi olmaz" mantıgını beklerdim acıkcası

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MANiAAA ~ 2 yıl önce
Mania Kontrol Heyetinden hesap sorulmalı. Mahkemeye sevk edilmeli ve görevlerini yapmayarak kamuyu zarara uğratmaktan ceza almalılar. Bu işin ilk ayağı Mania Kontrol Heyetidir. Neden susmuş ve neden zamanında bu işe engel olmamışlardır. İnceleme ve soruşturma vede ceza şart.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vinç... 100 feet clearance ~ 2 yıl önce
İnşallah sıkıntı yaratan vinç te tez zamanda kaldırılır ve 23 pistine ILS takılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xyz ~ 2 yıl önce
Adanada eli yuzu tutulur bir daire fiyatinin 300.000 tl oldugu su gunlerde devletin 6 kat binasini zarara sokan yetkiliyi yarginin karsina ciktigini duymak istiyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 2 yıl önce
Adana da düzgün bir daire fiyatı 3+1 , 650-700 milyar DAN aşağı degil keske 300 olsa ..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000