19 Mayıs 2015, Salı 08:50:38

UÇUŞ EKİPLERİNDEN ŞAŞIRTACAK İTİRAFLAR

Uçak personeli ve pilotlar itiraf anketine katıldı. Belirtilen açıklamalar, yolcuları hem korkuttu hem de şaşırttı. İtiraflarda, pilotların uyuduğu ve ikram edilen suyun ambalajlı değilse içilmemesi gerektiği söylendi.
  • yok böyle bir şey. iki pilot aynı anda uyumaz. belki istisna 1 tanesi 10 dk gözlerini dinlendirir. oda kendisini çok kötü hissediyorsa.
  • Kaptanlar uyumaz. Yarim saatlik dahi. Pilotlarin uyumasi kabul edilmez Kabin icindeki yolcular dahi uyumazda. Pilot nasil uyur ben devamli ucun biriyim hic. Uyumuyorum. Gozum devamli haritadadir. Nereye geliyoruz nerdeyiz gozum devamli ekranda. Pilot nasil uyur. Her seyden once kendini dusunmesi lazim. Eger uyudugunu duyarsam. USA dan gelirim. Oraya. Ona gore dikkatli olun.
  • Otobüsün Suyumu çıktı. Gidin otobüsle
  • Kulakliklar sular va seyler her seferde degisir uydurmasyon bi haber hergun gozlerimiİn onunde oluyo bu olaylar

Uçak personeli ve pilotlar itiraf anketine katıldı. Belirtilen açıklamalar, yolcuları hem korkuttu hem de şaşırttı. İtiraflarda, pilotların uyuduğu ve ikram edilen suyun ambalajlı değilse içilmemesi gerektiği söylendi.

Uçakla seyahat, son yıllarda hızla artış göstermeye başladı. Uçak içi hizmetinde de aynı ölçüde iyileşme kaydedildi. Ancak, yapılan bir ankette pilotlar ve uçuş ekibinin itirafları damga vurdu. İtirafları okuyanlar, hem korktu hem de şaşırdı.

İşte hava yolu ulaşımının bilinmeyenleri:

KULAKLIKLAR DEĞİŞMİYOR

Depoda uçaktaki küçük aksesuar nesnelerinin gidişatı hakkında görevli olan bir kişi, kulaklık setlerinin yeni olmadığını söylüyor. Buraya gelen kulaklıklar temizleniyor, kontrol ediliyor ve tekrar ambalajlanıyor.

PİLOTLAR UYUYOR

Yapılan itiraflarda en dikkat çekici olan itiraf, pilotların yarısının uçuş esnasında uyuduğunu, uyandıkları bazı zamanlarda da partnerlerini de uyuyor halde bulduklarını söyleniyor.

SULARA DİKKAT

İtirafçılar, suyunuz şişe içinde gelmiyorsa içmeyin hatta dokunmayın bile diyor. Çünkü şişe içinde ambalajlı gelmeyen suyun arıtılmış su olduğunu söyleniyor. Uçaklarda ikram edilen çay, kahve vs. gibi içeceklerin içine koyulan suların genellikle uzun süre beklemiş, içinde durdukları deponun çeperlerinin yeşilimse renge bürünmüş olduğunu söylüyor. Servis yapan her kabin görevlisinin bunu bildiğini de ekleniyor.

ELEKTRONİK CİHAZLAR

En ilginç olan itiraf ise uçuşların pek çoğunda organ taşındığına daier iddialarıydı. İtirafçılar, yurt içi ve lokal uçuşların pek çoğunda insan kalıntısı veya organ taşındığını belirtti. Kabin görevlilerinin itiraflarına göre; yolculara yapılan elektronik cihazların kapatılması uyarısının ardından pek çok görevli arka tarafa geçip mesajlaşmaya devam ediyor. Ayrıca, uçaklarda tuvaletler dışarıdan da açılabiliyor.

MOTORLAR BOZULUNCA

Uçakların havada iken motorları dursa da her 5000 feette yaklaşık olarak 6 deniz mili süzülebiliyorlar. Yani uçaklar kilometrelerce alanı motorsuz süzülerek gidebiliyorlar. Bu da neden pek çok uçak kazasının iniş veya kalkış anında meydana geldiğini gösteriyor. (Takvim)

UÇUŞ EKİPLERİNDEN ŞAŞIRTACAK İTİRAFLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

nct ~ 3 yıl önce
yok böyle bir şey. iki pilot aynı anda uyumaz. belki istisna 1 tanesi 10 dk gözlerini dinlendirir. oda kendisini çok kötü hissediyorsa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kaptanlar uyumaz. Yarim saatlik dahi. Pilotlarin uyumasi kabul edilmez Kabin icindeki yolcular dahi uyumazda. Pilot nasil uyur ben devamli ucun biriyim hic. Uyumuyorum. Gozum devamli haritadadir. Nereye geliyoruz nerdeyiz gozum devamli ekranda. Pilot nasil uyur. Her seyden once kendini dusunmesi lazim. Eger uyudugunu duyarsam. USA dan gelirim. Oraya. Ona gore dikkatli olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Otobüsün Suyumu çıktı. Gidin otobüsle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
endu ~ 3 yıl önce
Kulakliklar sular va seyler her seferde degisir uydurmasyon bi haber hergun gozlerimiİn onunde oluyo bu olaylar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000