08 Kasım 2008, Cumartesi 10:12:42

UÇUŞ EKİBİNE YENİ KAPI

Dış hatlar uçuşunu tamamlayarak Atatürk Havalimanına gelen uçuş ekibine kolaylık sağlamak amacıyla dışhatlar geliş katında yeni pasport kontrol noktası açıldı.
  • Bir defa bu kapıyı kullanmak istedim ama kapıdaki polisin dmesiyle bu kapıyı sadece THY personeli kullanabiliyormuş . Bu uygulama devam ediyorsa cok ayıp...
  • Herkes haddini bilecek bükemediği bileği öpecek.Galatadaray a karşı saygımız sonsuz varsın avrupa da başarılı olsun sonuna kadar arkalarındayız!Ama TÜRKİYEde en büyük FENERBAHÇE galatasaray lı dostlarımızın ve kardeşlerimizin artık bunu öğrenmesi lazım.Maçlar oynanmadan kazanılmıyor.
  • Sn. Yorum sahipleri, sizin "habersiz kurye"cümlesiniyorumlamanızı diliyorum. Havalimanı güvenlik personelinin En güvenilir olarak gördüğü kişiyi üstün körü araması 1.risktir. 2. risk ise bu güvenilir kişinin kendi üzerine kendisinden habersiz konulmuş tehlikeli malzemelerdir.Lütfen konuyu bu şekilde değerlendirin. Ayrıca Güvenliğe bakış açınızı anlamanın yolu, kendinize soracağınız bir soru ile anlaşılır. Bu soruda; "Benim evimin mutfağında yangın söndürme tüpü varmı" güvenliğe olsa da olur olmasada olur gözü ile bakılacak ise, bence hiç kimse yorum yapmasın. Saygılarımla.
  • benide atatürk havalimanında x-ray den geçerken ayağımdaki ayakkabıyı çıkarttırdılar,oysa ki üzerimde üniforma vardı,ve etrafım yolcularla dolu idi, ayrıca ben birşey yapacak olsam, yanımda getirmeme gerek yok,teknik malzemelerin içinden bir şekilde birşeyler bulur yaparım yapacağımı,dolayısıyla bu görevli ve hele hele üniformalı geçen insanlara yapılmamalı,

Özellikle dış hatlar uçuşundan gelen ve iç hatlara devamı olan uçucu ekibin kulanabileceği yeni kapı iç hatlara yakın bir noktada hizmete açıldı. Böylelikle uçaktan inen personel dış hatlar pasport noktasına kadar yürüyerek oradanda tekrar iç hatlara dönmek zorunda kalmayacak.

Bu kapıyı kulanarak rahatlıkla iç hatlara veya metoroloji kapıya ulaşabilecek. Böylelikle uçucu personel zamandan da tasarruf sağlayacak.

ekip

©AirportHaber.com

UÇUŞ EKİBİNE YENİ KAPI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

SAGA ~ 10 yıl önce
Bir defa bu kapıyı kullanmak istedim ama kapıdaki polisin dmesiyle bu kapıyı sadece THY personeli kullanabiliyormuş . Bu uygulama devam ediyorsa cok ayıp...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 10 yıl önce
Herkes haddini bilecek bükemediği bileği öpecek.Galatadaray a karşı saygımız sonsuz varsın avrupa da başarılı olsun sonuna kadar arkalarındayız!Ama TÜRKİYEde en büyük FENERBAHÇE galatasaray lı dostlarımızın ve kardeşlerimizin artık bunu öğrenmesi lazım.Maçlar oynanmadan kazanılmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DOKTOR ~ 10 yıl önce
Sn. Yorum sahipleri, sizin "habersiz kurye"cümlesiniyorumlamanızı diliyorum. Havalimanı güvenlik personelinin En güvenilir olarak gördüğü kişiyi üstün körü araması 1.risktir. 2. risk ise bu güvenilir kişinin kendi üzerine kendisinden habersiz konulmuş tehlikeli malzemelerdir.Lütfen konuyu bu şekilde değerlendirin. Ayrıca Güvenliğe bakış açınızı anlamanın yolu, kendinize soracağınız bir soru ile anlaşılır. Bu soruda; "Benim evimin mutfağında yangın söndürme tüpü varmı" güvenliğe olsa da olur olmasada olur gözü ile bakılacak ise, bence hiç kimse yorum yapmasın. Saygılarımla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
benide atatürk havalimanında x-ray den geçerken ayağımdaki ayakkabıyı çıkarttırdılar,oysa ki üzerimde üniforma vardı,ve etrafım yolcularla dolu idi, ayrıca ben birşey yapacak olsam, yanımda getirmeme gerek yok,teknik malzemelerin içinden bir şekilde birşeyler bulur yaparım yapacağımı,dolayısıyla bu görevli ve hele hele üniformalı geçen insanlara yapılmamalı,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000