04 Mart 2017, Cumartesi 09:42:43

Uçuş eğitim pisti için anlaşıldı

Karabük Valisi Mehmet Aktaş’ın öncülüğünde Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı Başkanı Şefik Dizdar İle Karabük Üniversitesi Rektörlüğü arasında Karabük Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksek Okulu’na bir “Uçuş Eğitim Pistinin” Şefik Yılmaz Dizdar tarafından yaptırılarak bağışlanması hakkında görüşmeler yapıldığı belirtildi.
  • Turkiyede Issiz Pilot var diyen Yanilir .. !! THY Daha yeni Ilan koydu FO alacagini .. Ayrica arkadasa katiliyorum Cathay air de pilot ariyo .. iyi ucuslar arkadaslar..
  • Arkadaşlar işsiz pilot yoktur iş aramayı bilmeyen pilot vardır. Herkes TK 'nın peşinde , geçenlerde sırf denemek için cathay pacific'in tecrübesiz f/o ilanına başvurdum adamlar 3 gün sonra geri döndü. Tanzania'da daha geçende iş ilanı vardı bu sitede paylaşılmış. her türlü iş ilanı değerlendirilmeli , uçuculuğun ilk yılları çok önemlidir.biz de zamanında sancak air, Birgen air gibi şirketlerde uçuyorduk . Kimse hop diye 330'un 777'nin sağ koltuğuna oturmayı beklemesin .
  • İşin ucundan kenarından köşesinden tutalım. Her alanda olalım. Amerikada 14 bin havalimanı varken bizde her şehirde olmalıdır yozgatta karabükte çorumda tokatta...
  • 4 bin feet olsunx100 feet olsun.

Uzun süredir tartışılan “Karabük Havaalanı” konusunda ilk adım atıldı.

Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı tarafından yapılan açıklamada Karabük Valisi Mehmet Aktaş’ın öncülüğünde Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı Başkanı Şefik Dizdar İle Karabük Üniversitesi Rektörlüğü arasında Karabük Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksek Okulu’na bir “Uçuş Eğitim Pistinin” Şefik Yılmaz Dizdar tarafından yaptırılarak bağışlanması hakkında görüşmeler yapıldığı belirtildi.

Toplantıdan çıkan sonuç ile birlikte gelecek günlerde protokol hazırlanması çalışmalarının başlatılacağı ifade edildi.

Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı Genel Sekreterliği tarafından yapılan ise açıklamada; “Karabük valimiz Sayın Mehmet Aktaş’ın öncülüğünde Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı Başkanı Şefik Dizdar ile Karabük Üniversitesi Rektörlüğü arasında Karabük Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksek Okulu’na bir  “Uçuş Eğitim Pistinin” Sayın Şefik Dizdar tarafından yaptırılarak bağışlanması hakkında görüşmeler yapılmış olup  protokol hazırlanması  çalışmaları başlatılmıştır. Konuyla ilgili gelişmelerden Karabük kamuoyumuz bilgilendirilmeye devam edilecektir. Yapılacak olan anlaşmanın Karabük üniversitemiz ve Karabük şehrimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz.” denildi. (Karabük Net Haber)

Uçuş eğitim pisti için anlaşıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Kaptan pilot ~ 1 yıl önce
Turkiyede Issiz Pilot var diyen Yanilir .. !! THY Daha yeni Ilan koydu FO alacagini .. Ayrica arkadasa katiliyorum Cathay air de pilot ariyo .. iyi ucuslar arkadaslar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalanciyi ~ 1 yıl önce
Kaptanmis hadi ordan. Ilanda tecrübeli fo aranıyor. Ha sizin uçuş okullarında piç uçuşlarını 737 ile yapıyorsanız o başka
B777 cpt ~ 1 yıl önce
Arkadaşlar işsiz pilot yoktur iş aramayı bilmeyen pilot vardır. Herkes TK 'nın peşinde , geçenlerde sırf denemek için cathay pacific'in tecrübesiz f/o ilanına başvurdum adamlar 3 gün sonra geri döndü. Tanzania'da daha geçende iş ilanı vardı bu sitede paylaşılmış. her türlü iş ilanı değerlendirilmeli , uçuculuğun ilk yılları çok önemlidir.biz de zamanında sancak air, Birgen air gibi şirketlerde uçuyorduk . Kimse hop diye 330'un 777'nin sağ koltuğuna oturmayı beklemesin .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Salt. ~ 1 yıl önce
Tuzu kuru olunca, yukarıdan asagıya nara atmak hoss olsa gerek.
Dogru ~ 1 yıl önce
Dogruları isitmek de cok zor olsa gerek.
Merhaba ~ 1 yıl önce
İşin ucundan kenarından köşesinden tutalım. Her alanda olalım. Amerikada 14 bin havalimanı varken bizde her şehirde olmalıdır yozgatta karabükte çorumda tokatta...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pır Pır ~ 1 yıl önce
4 bin feet olsunx100 feet olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000