15 Kasım 2017, Çarşamba 12:00:11

Uçuş bilgileri artık e-devlette

Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) hayata geçirdiği yeni uygulamada artık vatandaşlar Uçuş bilgilerine e-devlet üzerinden ulaşabilecek.
  • Mühendis atc’den fazla alırmış. Şimdi de siz türediniz. Adam gibi bir duruş sergilense yada şu seyrüsefer özelleşse kim kimden fazla alıyor görürüz. Git bak bakalım frankfurt’a meydanın baş mühendisi fazla maaşı geçtim kravatsız dahi çıkamıyor kuleye. Bu ego değildir bu disiplindir. Almanlarla kendimizi kıyaslayalım birde.
  • Bin tane uygulama var bunun için. Bir de kalkıp e devlete mi giriş yapacağız. Çağı yakalıyamıyorsunuz DHMI. Biraz kendinizi güncelleyin. Ayıptır valla
  • Yeter Demirören yeter.
  • bu ay 1000 tl eksik (elekronik mühendisi)

Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) hayata geçirdiği yeni uygulamada artık vatandaşlar Uçuş bilgilerine e-devlet üzerinden ulaşabilecek. Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, uygulamayla ilgili resmi twiter hesabından, "Artık güncel uçuş bilgilerine 35 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan e-devlet kapısından da ulaşabiliyor yolcularımız" paylaşımını yaptı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) yeni bir uygulama hayata geçirdi. Bu uygulamaya göre artık vatandaşlar Uçuş bilgilerine e-devlet üzerinden ulaşabilecek. Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü Funda Ocak, vatandaşların artık uçuş bilgilerine e-devlet uygulamasından ulaşabileceğini resmi twiter hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla duyurdu.

Ocak, resmi twiter hesabından, "Bilgi, teknoloji nerede DHMİ orada! Kolay ulaşılır, erişilir olmayı önemsiyoruz. Kurumsal iletişim merkezimiz, sosyal medya sayfalarımız ve tüm iletişim mecralarımızın kapıları 7/24 açık herkese açık. Artık güncel uçuş bilgilerine 35 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan e-devlet kapısından da ulaşabiliyor yolcularımız. Yazılım ekiplerimiz, vatandaşlarımıza bu kanalla daha çok hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bilgi, teknoloji nerede DHMİ orada!" açıklamasını yaptı.

Uçuş bilgileri artık e-devlette

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Yaw hehe ~ 9 ay önce
Mühendis atc’den fazla alırmış. Şimdi de siz türediniz. Adam gibi bir duruş sergilense yada şu seyrüsefer özelleşse kim kimden fazla alıyor görürüz. Git bak bakalım frankfurt’a meydanın baş mühendisi fazla maaşı geçtim kravatsız dahi çıkamıyor kuleye. Bu ego değildir bu disiplindir. Almanlarla kendimizi kıyaslayalım birde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayıp ~ 9 ay önce
Bin tane uygulama var bunun için. Bir de kalkıp e devlete mi giriş yapacağız. Çağı yakalıyamıyorsunuz DHMI. Biraz kendinizi güncelleyin. Ayıptır valla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 9 ay önce
Yeter Demirören yeter.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eksik ~ 9 ay önce
bu ay 1000 tl eksik (elekronik mühendisi)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000