26 Nisan 2018, Perşembe 09:11:08

Uçaktaki o görüntü için açıklama geldi

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in uçakta ayaklarını karşısındaki bölmeye dayadığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Konuyla alakalı Erbil'in basın danışmanından açıklama geldi.
  • one oturan herkes yasliyor oraya ayagini klasik zengin tribi cok takilmaya gerek yok saglik sorunu varmis hem
  • Kapılar da görüyoruz erbili geldi 80 yaşına hala zevzek hareketler
  • Ayaklarım çabuk şişiyor o yüzden kaldırıyorum ama loafer ayakkabı giyerim?
  • ayda 36 şişe dediği günde 2 şişe

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in uçakta ayaklarını karşısındaki bölmeye dayadığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Ünlü şovmenin basın danışmanı Perim Özgeldi, Erbil'in bu hareketinin nedenini anlattı.

Mehmet Ali Erbil'in yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle ayaklarını yukarıda tutmak zorunda olduğunu belirten Perim Özgeldi, şunları yazdı:

"Dünyada o zamanlar sadece 100 kişide olduğunu öğrendiğimiz bu rahatsızlık sürecinde başta kendisi ve biz ailesi olarak neler yaşadığımızı, ne zorluklar atlattığımızı biliyoruz. Kimse için temennide bulunmuyorum tabii ki ama, her olayda olduğu gibi ancak yaşayan bilir. Mehmet Ali Erbil ayda 36 şişe çok ağır ve özel bir ilaç kullanmaktadır. Takdir edersiniz ki bunun da bazı yorgunluk ve yan etkileri olabilmektedir zaman zaman. Ve yıllardır her uçuşunda mutlaka ön koltuk rica eder.

Çünkü uçuşlarda ayakları şiştiğinden yukarı kaldırması gerekir. Kimseyi rahatsız etmemek için de ayaklarının üzerine battaniye örter. Bu bir sağlık mecburiyetidir kendisi için. Bunu da tüm pilot, kabin amirleri ve hostes dostlarımız bilir. Bu resim çekilirken de kendisi bir uçuş geçirmiş ve uçak park yeri ararken biraz uzun bir süreç yaşanmış, o da o sırada ayakkabılarını giymiş bulunmaktadır. Park süreci uzayınca da birkaç dakikalık bu görüntü ortaya çıkmıştır."

Uçaktaki o görüntü için açıklama geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Km ~ 4 ay önce
one oturan herkes yasliyor oraya ayagini klasik zengin tribi cok takilmaya gerek yok saglik sorunu varmis hem

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yav geç ~ 4 ay önce
Kapılar da görüyoruz erbili geldi 80 yaşına hala zevzek hareketler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlginç ~ 4 ay önce
Ayaklarım çabuk şişiyor o yüzden kaldırıyorum ama loafer ayakkabı giyerim?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
murat ~ 4 ay önce
ayda 36 şişe dediği günde 2 şişe

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000