16 Temmuz 2014, Çarşamba 16:20:12

UÇAKTA TÜRBÜLANS KRİZİ: 28 YARALI!

Güney Afrika Havayolları'na ait A340-300 tipi yolcu uçağı şiddetli bir türbülansa girdi, toplam 28 kişi yaralandı.
  • Bu işin fitratinda var bu tür vakalar
  • "servise devam etmeyin turbulans olabilir yerinize oturun" ( kemerler zaten bagli) cumlesine ragmen servise devam eden kabin ekiplerine örnek olsun. (true story)
  • Ülkemizde acilen okuma alışkanlığının geliştirilmesi gerekiyor bazıları rezil oluyor okuma alışkanlığı kazanmadığı için
  • Bosuna demiyoruz demedik yillarca oturdugunuz surece kemer kemer diye. Anlayissiz amca turbulans var dedik devam et hala namaz kilmaya namaz kiliyorum allah korur demeye devam et sen hala. Ah ulkem gelisecek ve biz gorecez.

Güney Afrika Havayolları'nın Hong Kong-Johannesburg seferini yapacak 165 yolculu A340-300 tipi yolcu uçağı kalkışını tamamlamasının ardından şiddetli bir türbülansa girdi. Uzun süre şiddetli bir şekilde sarsılan uçağın kabininde zor anlar yaşandı.

Sarsıntıya uykuda yakalanan yolculardan 25'i ve 3 kabin memuru yaralandı. Başından ve boynundan yaralanan yolculardan ikisinin durumunun daha ciddi olduğu kaydedilirken, uçak Hong Kong'a geri dönerek yaralananlar hastaneye kaldırıldı.

Kuala Lumpur üzerinde yaşanan olay sonrası kabininde hasar oluşan uçak, kontrol için bakıma alınırken seferin de iptal edildiği öğrenildi.UÇAKTA TÜRBÜLANS KRİZİ: 28 YARALI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

fitrat ~ 4 yıl önce
Bu işin fitratinda var bu tür vakalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
"servise devam etmeyin turbulans olabilir yerinize oturun" ( kemerler zaten bagli) cumlesine ragmen servise devam eden kabin ekiplerine örnek olsun. (true story)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.... ~ 4 yıl önce
Ülkemizde acilen okuma alışkanlığının geliştirilmesi gerekiyor bazıları rezil oluyor okuma alışkanlığı kazanmadığı için

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bosuna demiyoruz demedik yillarca oturdugunuz surece kemer kemer diye. Anlayissiz amca turbulans var dedik devam et hala namaz kilmaya namaz kiliyorum allah korur demeye devam et sen hala. Ah ulkem gelisecek ve biz gorecez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
** ~ 4 yıl önce
namaz kılarken türbülansta yaralanan herhangi bir vaka yok diğer taraftan
Cpt. ~ 4 yıl önce
Bu şekilde bir yaklaşımı ve düşünce yapısı olan biri olarak söylediklerinizin dikkate alınmaması gayet normal.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000