10 Mayıs 2011, Salı 08:05:56

UÇAKTA TEKME TOKAT KAVGA

Osla’dan Larnaka’ya uçan Norveç uçağında sarhoşlar kavga edince Kopenhag’da zorunlu iniş yaptı.
  • CYPRUS TURKISH AIRLINES a kuzey ulkelerine yaptigi ucuslardan dolayi tesekkur ederiz,sanirim bu havayolu kapandi artik,2009 yilinda antalyaya gelmistik
  • bide bunlar biz Türklere yobaz ve agresif derler...
Norwegian’ havayollarına ait bir yolcu uçağı, uçuş sırasında birbirine giren üç sarhoşun kavgası sonucu Kopenhag’da uçuşuna ara vererek inmek zorunda kaldı.

Yaklaşık 110 yolcu taşıyan Boeing tipi yolcu uçağı Norveç’in başkenti Oslo’dan Kıbrıs’ın Larnaka şehrine gidiyordu. Danimarka polisinin verdiği bilgiye göre yaşları 30 civarındaki iki Norveçli ve bir İsveçli yumruklu tekmeli kavga etti.

Üç kişiden birinin özellikle çok asabi olduğu ve çok miktarda alkollü içki ile uyuşturucu aldığı bildirildi. Norveç uçağı, Kopenhag’ın Kastrup havaalanında yarım saat bekledikten sonra tekrar havalanarak uçuşuna devam etti. Uçakta olay çıkaran sarhoşlar polis tarafından gözaltına alındı. Kavga edenlerden biriyle Larnaka’da evlenecek olan İsveçli bir kadın da Kopenhag’ta nişanlısını beklemek üzerek kaldı.
UÇAKTA TEKME TOKAT KAVGA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 7 yıl önce
CYPRUS TURKISH AIRLINES a kuzey ulkelerine yaptigi ucuslardan dolayi tesekkur ederiz,sanirim bu havayolu kapandi artik,2009 yilinda antalyaya gelmistik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bide bunlar biz Türklere yobaz ve agresif derler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000