16 Mart 2018, Cuma 15:14:31

Uçakta tanışan çift tuvalete girdi ve...

İngiltere'den Meksika'ya giden uçakta tanışan ve tuvalete giderek cinsel ilişkiye girdikleri anlaşılan çift, hostesler tarafından yakalandı.
  • Tr’de olsaydi vay efendi Turkiye’ye seriat gelmis diye ciyaklarlardi birileri
  • Aşırı zevk ve seks düşkünü olmakta bir hastalıktır.
  • Özel hayata saygı kalmamış, ister koltukta oynaşır ister tuvallette yiyişir, kime ne! Yaptıdığımız şeyler mi?
  • Bunlar yeni çıktı sadomazo diyorlar bu gruplara

İngiltere'den Meksika'ya giden uçakta tanışan ve tuvalete giderek cinsel ilişkiye girdikleri anlaşılan çift, hostesler tarafından yakalandı. Yolcuların tepkisiyle karşılaşan ikili iniş sonrası gözaltına alındı.

Virgin Atlantic Hayavolları'na ait bir uçağın tuvaletinde ilişkiye giren çift, uçağı ayağa kaldırdı. Uçakta tanıştıkları öğrenilen ikili, hostesin dikkati sayesinde yakayı ele verdi.

TUVALETTE YARI ÇIPLAK BASILDILAR

Londra'dan Meksika'nın Cancun şehrine uçan uçağın tuvaletinde ilişkiye girdiklerinden şüphelendiği çifti takip eden hostes, tuvalet kapısını açtığında adam ve kadını yarı çıplak halde yakaladı. "Tatilinizi böyle bir şey için tehlikeye atmak ister misiniz" diye soran hostes, ikilinin yerlerine geçmesini istedi.

Çiftin 11 saat süren olan uçuşta ufak bir öpücük ile başlayan yakınlaşma ileri gidince ikili tuvaletin yolunu tuttu ama hem mürettebat hem de yolcular normal olmayan bir durum olduğunu fark etti. Genç kadının uçak kalktıktan kısa bir süre sonra sarhoş olduğu öğrenildi.

Tuvaletta basılan iki kişinin de yirmili yaşların sonunda oldukları anlaşılırken, kadının hemen arkadasından adamın da kalkıp tuvalete doğru gitmesinin herkesi şüphelendirdiği açıklandı.

YOLCULAR TEPKİSİNİ ALKIŞLAYARAK GÖSTERDİ

İkilinin oldukça gürültü çıkardığı da ifade edilirken, çekilen görüntülerde hostesin "Birlikte seyahat bile etmiyorsunuz neden içeride berabersiniz?" diye sorduğu görüldü. Çift tuvaletten çıkarıldıktan sonra yolcular mürettebatı alkışladı ve iki yolcu da ayrı koltuklara oturtuldu.

GÖZALTINA ALINDILAR

Uçak Meksika'ya indiğinde çift, pilotun çağrısı ile uçağa gelen polisler tarafından sorgulanmak üzere götürüldü. Virgin Atlantic firması yaptığı açıklamada "Müşterilerimizin ve ekibimizin güvenliği ve refahı bizim için en önemli önceliğimizdir ve bu durumdan taviz veren herhangi bir davranışa tahammül edemeyiz" dedi.

 

Uçakta tanışan çift tuvalete girdi ve...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

Tr’de olsaydi ~ 4 ay önce
Tr’de olsaydi vay efendi Turkiye’ye seriat gelmis diye ciyaklarlardi birileri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kesinlikle ~ 4 ay önce
Ellerine sağlık
Krankheit ~ 4 ay önce
Aşırı zevk ve seks düşkünü olmakta bir hastalıktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Leman ~ 4 ay önce
Özel hayata saygı kalmamış, ister koltukta oynaşır ister tuvallette yiyişir, kime ne! Yaptıdığımız şeyler mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Elc ~ 4 ay önce
Ne saçmalıyorsun sen ya
Grip ~ 4 ay önce
Bunlar yeni çıktı sadomazo diyorlar bu gruplara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AHAHA ~ 4 ay önce
BENIM BI ARGADASIM VAR GENDISI DENCEERE IMALATCISI :D

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000