08 Temmuz 2016, Cuma 15:38:29

Uçakta taciz ve darp iddiası

Adana-Ankara uçağında bir erkek yolcu ön koltukta oturan kadın yolcuyu önce taciz etti, kadının tepki göstermesi üzerine ise yumrukladı.
  • Adana'yı Area 51 gibi bir yere dönüştürelim. Dikenli tellerle çevirip içeridekilerin dışarı çıkmasına, dışarıdakilerin de oraya girmelerine engel olalım. Bölgeyi bilimum NBC silahlarının testlerinin yapılacağı bir alana dönüştürelim.
  • Uçakta bir tane "kafir" olsaydı kesin tepki gösterirdi...
  • iste bu yuzden kocam olmadan seyahat yapmam
  • Zengin Türk kültürü budur işte!

Adana-Ankara uçağında bir erkek yolcu ön koltukta oturan kadın yolcuyu önce taciz etti, kadının tepki göstermesi üzerine ise yumrukladı. İddiaya göre uçuş sırasında yaşanan olaya diğer yolcular ve uçuş görevlileri sessiz kaldı.

İddiaya göre, Anadolujet'in 3 Temmuz 2016 tarihli TK 7105 sefer sayılı Adana-Ankara uçuşunda bir kadın yolcu erkek bir yolcunun cinsel tacizine ve tokatlı saldırısına uğradı.  Tacize uğrayan kadının yaşadıklarını Ekşi Sözlük üzerinden paylaşan bir arkadaşı, uçaktaki yolcuların ve yetkililerin olaya sessiz kaldığını vurguladı.

Ekşi Sözlük’te “3 temmuz 2016 anadolu jet taciz skandalı” başlığında olay şöyle aktarıldı:

“Yakın bir arkadaşımın 3 temmuz 2016 tarihli saat 21.35’teki TK 7105 sefer sayılı Adana - Ankara AnadoluJet uçağında yaşadıklarını anlatmak istiyorum: Uçuş boyunca ayaklarını önündeki hanımın ayaklarına değdirerek taciz eden adama söz konusu hanım birkaç kez yapmaması için uyarıda bulunuyor. Öküz evladı mahcup olacağına pişkince başka yere geç o zaman diyor. Bunun üzerine kadın sert bir şekilde cevap verince neandertal kadına yumruk atıyor kadın şoku üzerinden atınca sadece bir tokat savurabiliyor. Bunun üzerine adam kadının resmen ağzı yüzü şişene kadar vuruyor. Olayın ilginç tarafı hanım ‘Allah rızası için bir tane şahit yok mu, hepiniz gördünüz’ deyince 19 yaşında ve 14 yaşında iki kız şahitlik ederiz demiş sadece. Erkek dayanışması hat safhada bu arada. İş işten geçtikten sonra uçak kabin memurları araya giriyor. Polis çağrılması isteniyor kadın tarafından; yolcular inince ifade alınıyor hastanede rapor tutuluyor fakat yüzlerce benzer olay gibi bu olayın da üstü kapanmak isteniyor."

Uçakta taciz ve darp iddiası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

Asi styla! ~ 2 yıl önce
Adana'yı Area 51 gibi bir yere dönüştürelim. Dikenli tellerle çevirip içeridekilerin dışarı çıkmasına, dışarıdakilerin de oraya girmelerine engel olalım. Bölgeyi bilimum NBC silahlarının testlerinin yapılacağı bir alana dönüştürelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kafir ~ 2 yıl önce
Uçakta bir tane "kafir" olsaydı kesin tepki gösterirdi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
b.c ~ 2 yıl önce
iste bu yuzden kocam olmadan seyahat yapmam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kültür ~ 2 yıl önce
Zengin Türk kültürü budur işte!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000