11 Mayıs 2016, Çarşamba 14:28:37

Uçakta taciz iddiası

ABD'de yaşanan ilginç taciz olayında mağdur yine bir kadınken tacizci de bu kez kadındı.
  • ahlaksiz. parmaklari kirilsin insallah
  • Ben niye utanip susuyorum ki? Yapan serefsiz utansin. Ceza vermeyen adalet temsilcileri siyasiler utansin. Ayip onlarin eksik onlarin.
  • başka ülkelerdeki sapıklıklara 'ne varki' deyip de kendi ülkesini kötüleme merağından vazgeçmeyenler: terk edin bu ülkeyi o zaman da o aşık olduğunuz ülkelerde yaşayın!
  • iğrenç insanlar sizi!!

ABD'de yaşanan ilginç taciz olayında mağdur yine bir kadınken tacizci de bu kez kadındı.

ABD'de Las Vegas'tan Portlan'a giden Alaska Havayollarına ait uçakta oldukça tuhaf bir olay yaşandı. Uçakta adı açıklanmayan kadın bir yolcu, 26 yaşındaki Heidi McKinney tarafından elle taciz edidliğini kendisinin rızası olmadan göğüslerine ve cinsel organına dokunduğunu iddia etti.

Kadın uçuş ekibine şikayette bulunmasının ardından McKinney havalimanına gelince polis tarafından göz altına alındı. Yaşanan olay sırasında oldukça alkollü olduğu belirtilen Heidi McKinney kefaletle serbest bırakıldı. 

Uçakta taciz iddiası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

y. ~ 2 yıl önce
ahlaksiz. parmaklari kirilsin insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neden ~ 2 yıl önce
Ben niye utanip susuyorum ki? Yapan serefsiz utansin. Ceza vermeyen adalet temsilcileri siyasiler utansin. Ayip onlarin eksik onlarin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatansever ~ 2 yıl önce
başka ülkelerdeki sapıklıklara 'ne varki' deyip de kendi ülkesini kötüleme merağından vazgeçmeyenler: terk edin bu ülkeyi o zaman da o aşık olduğunuz ülkelerde yaşayın!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 2 yıl önce
sapik heryerde var, kanunlar bunun icin var.. 45 cocuga tecavuz edilen yere siyasi nedenlerle ,keni islami dusuncesinden oldugu iicn kucumsemek ,gormemezlikten gelmek ,bir kereden birsey olmaz demek,kucucuk cocuklarin acisini istismarini gormemek duymamak sadece bizde var...
Keşke ~ 2 yıl önce
Türkiye'de doğmasaydım ben seçmedim ülkemi ama gideceğim zaten sizib gibilerden kurtuluruz
Senarist ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
rezalet ~ 2 yıl önce
iğrenç insanlar sizi!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000