27 Ağustos 2011, Cumartesi 08:28:21

UÇAKTA STRİPTİZ YAPMAYA BAŞLAYINCA...

Dün Moskova-Londra uçağında aşırı derecede alkollü 39 yaşındaki Kazan şehrine kayıtlı Rus vatandaşı bir kadının yerinden kalkıp uçağın içinde striptiz gösterisi yapması nedeniyle uçak kalktığı Domodedovo Havaalanı’na geri döndü.
  • DUA ETSINLER TANER AMCA O UCUSTA YOK.YOK YANI OLSAYDI O UCAK DIVERT EDERDI...
  • rusya,iran,israil,mısır,pakistan gibi cins ülkelerde kalkıpta inmek yerine(sağlık durumu hariç)aynen yola devam.ineceksen avrupada hangi meydana inersen in.sanırım o uçakta ya hiç erkek yoktu ya da erkek vardı ama hepsi hanım evladıydı..
  • acaba? ben bıkmaaaaam :)
  • allah leblebiyi dişsize verirmiş.
Dün sabah Domodedovo Havaalanı'ndan 07:15’te kalkan Airbus A320 tipi yolcu uçağında ilginç bir olay yaşandı.

Uçak havalandıktan kısa bir süre sonra alkolü fazla kaçıran sarhoş bayan yolcunun uygunsuz hareketlerinden yolcuların şikayetçi olması üzerine içerisindeki yaklaşık 150 yolcu ile beraber 08:30 kalktığı Domodedovo Havaalanı’na zorunlu iniş gerçekleştirdi.

Uçağın inişi sonrası sarhoş kadın, polisler tarafından gözaltına alınıp sağlık kontrolü için hastaneye götürülürken, Londra’ya yolcuları götürecek uçak ise ancak 10 saat sonra kalkabildi.

Görgü şahitleri ise insanlara sarkıntılı eden yolcunun uçuştan önce alkolü aşırı derecede aldığı ve uçağa bindiğinde sarhoş olduğu, ayrıca uçakta da yanında getirdiği içkiyi içmeye başladığını ifade ettiler.

(Gazete.ru)
UÇAKTA STRİPTİZ YAPMAYA BAŞLAYINCA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
DUA ETSINLER TANER AMCA O UCUSTA YOK.YOK YANI OLSAYDI O UCAK DIVERT EDERDI...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
rusya,iran,israil,mısır,pakistan gibi cins ülkelerde kalkıpta inmek yerine(sağlık durumu hariç)aynen yola devam.ineceksen avrupada hangi meydana inersen in.sanırım o uçakta ya hiç erkek yoktu ya da erkek vardı ama hepsi hanım evladıydı..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
acaba? ben bıkmaaaaam :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
allah leblebiyi dişsize verirmiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000