17 Mayıs 2017, Çarşamba 10:15:55

Uçakta şoke eden anlar!

Jamaika'dan Kanada'ya giden Air Canada uçağında bir yolcu olay çıkardı, uçak zorunlu iniş yaptı.
  • air canada jamaika ya gidip bize gelmiyor çok mükemmel ülkeyiz daha geçen biletlere bakıyorum toronto ya ağustus için, tekel thy 1000 lira fazla fiyat çekiyor işe bak lufthansa aldım 3500 liraya 1 saat fark aktarmalı thy 4500 liraya satmaya devam etsin
  • Cgsye alım var mı?
  • Haberi takip edin, adamın aldığı cezayı buraya yazın. Türkiye'de olsa serbest kalırdı ama ABD hava sahasında gerçekleşen bu olayı ABD makamları affetmez.
  • Tek kişi yeter indirmeye pilotlara güvenmeyin

Jamaika'dan Kanada'ya giden Air Canada uçağında bir yolcu olay çıkardı, uçak zorunlu iniş yaptı.

Adı Brandon Michael Courneyea olarak açıklanan yolcu, Daily Mail'de yer alan habere göre; iki demlik sıcak kahveyi hosteslerin üzerine fırlattı. Bununla da yetinmeyen sorunlu yolcu, uçağın kapılarını açmaya çalıştı ve 'bu uçağı indirmeye bir kişi yeter' diye tehditler savurdu.

Bunun üzerine polise bilgi veren kokpit ekibi Orlando'ya acil iniş yaptı.

Bu sırada kabin ekibi ve diğer yolcuların çabasıyla sorunlu yolcu koltuğa bağlandı. Uçağın inişinin ardından polise teslim edilen adamın tutuklandığı açıklandı.

Uçakta şoke eden anlar!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

w ~ 1 yıl önce
air canada jamaika ya gidip bize gelmiyor çok mükemmel ülkeyiz daha geçen biletlere bakıyorum toronto ya ağustus için, tekel thy 1000 lira fazla fiyat çekiyor işe bak lufthansa aldım 3500 liraya 1 saat fark aktarmalı thy 4500 liraya satmaya devam etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çok haklısınız ~ 1 yıl önce
Ankara'dan binince daha da rahat. İstanbul'un keşmekeşine hiç girmeden Lufthansa ile Münih, yağ gibi, birkaç dakika içinde Air Canada'nın biniş kuyruğundasın. Üstelik 1000 lira daha ucuz. Bu bin liranın nereye gittiğini de herkes biliyor.
Ganada ~ 1 yıl önce
Cgsye alım var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kahve ~ 1 yıl önce
Haberi takip edin, adamın aldığı cezayı buraya yazın. Türkiye'de olsa serbest kalırdı ama ABD hava sahasında gerçekleşen bu olayı ABD makamları affetmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adam hakli ~ 1 yıl önce
Tek kişi yeter indirmeye pilotlara güvenmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000