19 Kasım 2010, Cuma 12:08:32

UÇAKTA REZALETİN DANİSKASI! (VİDEO)

SKY Havayolları'nın Antalya-Köln seferi yapan yolcu uçağında sigara partisi verildi. Binlerce metre yüksekte sigaralar yakıldı, uçak bir anda dumanaltı oldu.
  • Filmi kim cektiyse ona sky yerine hemen dava acardim!!!! cünkü kimseye sormadan cekmis insanlarin yüzlerini. Buda gercek Kabin amiri ve cockpit profesiönel degilmis yaziklar olsun böyle elemanlara.....
  • süpermiş...
  • şimdi siz kabin amirinin sigara içilmesi için O UÇAKTA YETKİLİ olduğunu mu ima ediyorsunuz:)) arkadaşlar,eğer amire bu derece yetki veren bir şirket tanıyorsanız hemen ismini yayınlayın:) ben o şirketi çok merak ediyorum.:)sorumlu kaptan pilot kararıdır bu.ÖZETLE : S.K.P.K. :))))))))
  • Türkiyedeki nerdeyse tüm uçaklar kalktı, kalanlarda bunlar işte...
Antalya merkezli SKY Havayolları’nın Almanya’da kurduğu German SKY’ın, geçtiğimiz Çarşamba günü yaptığı uçuşunda ilginç bir olay meydana geldi. 
 
Antalya'dan Köln'e giden uçaktaki yolcular, uçakta sigara yasağını hiçe sayarak kabin personelinin şaşkın bakışları arasında sigara içti. Önce yolculardan biri sigarasını yaktı, sonra diğerleri... 
 
17 Kasım günü GermanSKY Havayolları'nın SHY367 seferinde yaşanan ilginç olay bir yolcu tarafından kameraya kaydedildi.
 
Kameranın görüntü alanına giren yolcuların tamamının sigara içtiği görülürken, kabin görevlilerinin ne yapacaklarını bilemez bir halde şaşkınlıkla olayı izledikleri anlaşılıyor.
 
Bu ilginç görüntülerden sonra akıllara ‘Acaba uçakta sigara içilmesine kim, neden izin verdi?’ sorusu geliyor.
 
İşte SKY Havayolları uçağındaki o görüntüler:


 
UÇAKTA REZALETİN DANİSKASI! (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Misafir ~ 8 yıl önce
Filmi kim cektiyse ona sky yerine hemen dava acardim!!!! cünkü kimseye sormadan cekmis insanlarin yüzlerini. Buda gercek Kabin amiri ve cockpit profesiönel degilmis yaziklar olsun böyle elemanlara.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
süpermiş...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
şimdi siz kabin amirinin sigara içilmesi için O UÇAKTA YETKİLİ olduğunu mu ima ediyorsunuz:)) arkadaşlar,eğer amire bu derece yetki veren bir şirket tanıyorsanız hemen ismini yayınlayın:) ben o şirketi çok merak ediyorum.:)sorumlu kaptan pilot kararıdır bu.ÖZETLE : S.K.P.K. :))))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Türkiyedeki nerdeyse tüm uçaklar kalktı, kalanlarda bunlar işte...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000