28 Mart 2012, Çarşamba 15:33:12

UÇAKTA KORKU DOLU DAKİKALAR...

Bu sabah saatlerinde John F. Kennedy Havalimanı'ndan kalkan JetBlue Havayolları'na ait Las Vegas uçağı'nda yaşanan panik anları saniye saniye görüntülendi.
  • Çok üzücü bir durum,hem ekip için hem kendisi hemde ailesi icin..büyük ihtimalle uzun bir sure ucamayacak kendisi..
  • Zayiflama ilaci bolge muduruymus bu ilaclardan kullanan kisilerde ani panik atak ve dengesiz kisilik davranislari ortaya cikmaktadir.Buda ilacla ilgilidir kesin
  • bu yazıyı yazan arkadas ilk okul mezunumu acaba bidaha yadıgı haberi okuyabilirmi ,kokpite girmek için kodu kullansa kapı acılır sacma sapan bir yazı.
  • Oyle gorunuyor ki sizin Pegasus la alip veremediginiz var..Cunku eger amerika'daki havacilik sirketlerini bilseydiniz, bu kadar iskembe-i kubradan atmazdiniz. JetBlue amerika'daki en saglam havayollarindan biridir.. kaptanlar super de para alirlar..
Amerika'da bu sabah yaşanan ilginç olayla ilgili detaylar gelmeye devam ediyor.

Uçuş esnasında tuvalete giren ve daha sonra kokpite dönmeye çalıştığı sırada kapının kilitli olduğunu görerek koridorda yürümeye başlayan tecrübeli pilot, yolculara düşeceklerini ve dua etmelerini söylemişti. Ardından bağrarak yolcuları korkutan pilota müdahale edilmiş, 135 yolcu taşıyan uçak daha sonra Amarillo Havaaalanı’na acil iniş yapmış, Pilot Clayton Osbon güvenlik güçleri tarafından alınarak hastaneye götürülmüştü.

JetBlue Havayolları'nın olayı doğruladığı, ancak bir açıklama yapmadığı belirtilirken, uçuşta yardımcı pilota JetBlue Havayolları'nda görevli bir başka pilotun yardımcı olduğu, inişin bu şekilde gerçekleştirildiği öğrenildi.

Havada panik atak geçirdiği öğrenilen 49 yaşındaki tecrübeli pilot 11 yıl 10 aydır JetBlue Havayolları'nda A320 pilotu olarak görev yaptığı ve bir zayıflama ilacının Georgia Bölge Müdürü olarak çalıştığı öğrenildi.

Osbon'un yolcular tarafından etkisiz hale getirildiği anlar dakika dakika yolcuların cep telefonu kameralarına işte böyle yansıdı.

UÇAKTA KORKU DOLU DAKİKALAR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 6 yıl önce
Çok üzücü bir durum,hem ekip için hem kendisi hemde ailesi icin..büyük ihtimalle uzun bir sure ucamayacak kendisi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Zayiflama ilaci bolge muduruymus bu ilaclardan kullanan kisilerde ani panik atak ve dengesiz kisilik davranislari ortaya cikmaktadir.Buda ilacla ilgilidir kesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bu yazıyı yazan arkadas ilk okul mezunumu acaba bidaha yadıgı haberi okuyabilirmi ,kokpite girmek için kodu kullansa kapı acılır sacma sapan bir yazı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Oyle gorunuyor ki sizin Pegasus la alip veremediginiz var..Cunku eger amerika'daki havacilik sirketlerini bilseydiniz, bu kadar iskembe-i kubradan atmazdiniz. JetBlue amerika'daki en saglam havayollarindan biridir.. kaptanlar super de para alirlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000