10 Temmuz 2014, Perşembe 09:43:32

UÇAKTA KAVGA ÇIKINCA TÜM YOLCULAR İNDİRİLMİŞ!

Kayseri Havalimanı'nda yolcusunu almak için bekleyen Transavia uçağında çıkan bir kavga nedeniyle uçakta bulunan tüm yolcuların indirildiği ortaya çıktı.
  • Heeeepiniz yanlış biliyorsunuz .. o ucakda eşimle bende vardım.. bi hostes yuzunden cıktı hersey. Aksaraylı bı adam yerınden kalkmak ıstemedi ve sonunda ıkna olup kalkdı ama arkaya gıderken hollandalı hostesle tartısdı .. adam hostese seni duymak ıstemıom defol dedi .. hollandaca dedi tabi.. hostesde hemen zırlamaya basladı.. tam o ara basbakanlık secimleri falan vardı krız yaratmaya calısdılar bencee . Hatta o hostes amsterdamdan kalkarkende bı sıkıntı yaratmıs .. bız 1 gun boyunca rezil olduk saatlerce ucakda bekledık daha sonra ayakda bekledık.. valizlerimizi kendımız bukduk ki zaten bi dolmusun ıcıne atılmıs bı sekılde .. ve sabah 8:30 saatinde onur hair le amsterdama uctuk .. boing 737 800 ucagıydı .. ve cok guzel bı ucustu. Sımdı oh iyii olmus dıyenlere seslenıyorum.. sizin basınıza gelmemıs sımdı bole konusuonuz .. yazıklar olsun sızeki türklri degil hollandalıyı savunuyorsunuz. Bızı rezil etti transafıa .. bidaha asla ucmam aslaaa ..
  • Turklerin cogu miz miz ya ondan buni sevmem onu istemem vs vs surekli sikayetciler sinir dayanmayinca kapi disinda bulunursun olacagi budur....
  • Dun Tiflis istanbul ucusu yaptım , indikten sonra kaptan bir anons yapıp istanbulda yer trafiğinin yogun olmasını gerekçe göstererek park yerine ulaşmamızın zaman alacağını söyledi.Yanimda ki arkadas açtı ağzını yumdu gözünü , hostes arkadaslardan birini çağırdı , oda amirini çağırdı.Kaptanin ismini verin şikayet edecegim ben onun , tweet atacağım şimdi iner inmez bilmem ne .Baktim söyle biz insan değiliz
  • Kaptan Pilot'u taktir ediyorum bizim Millet anlamiyorsa anliyacagi dilden konusmak lazim

Transavia havayollarından yapılan açıklamaya göre; Kayseri-Schiphol seferi yapacak uçağa alınan yolcuların hostese karşı agresif davranışları ve sonrasında çıkan kavga nedeniyle uçağın pilotunu tüm yolcuları uçaktan indirttiği belirtildi.

Yaklaşık bir buçuk hafta önce yaşanan bu olayın neden şimdi basına duyurulduğu ise bir muamma konusu.

Transavia tarafından yapılan açıklamada, Ankara aktarmalı olarak Amsterdam'a gideceği belirtilen uçağın Kayseri’den kalkış yapmadan önce pilotun beş yolcuya yerlerini değiştirip değiştiremeyeceğini sorduğu belirtildi. Bunun nedeninin ise uçaktaki ağırlık dengesini ayarlamak için olduğunu açıklandı.

Uçakta bazı koltukların boş olduğunun belirtildiği açıklamada, bu yolcuların yapılan teklifi kabul etmedikleri ve hosteslere karşı aşırı agresif davrandıkları vurgulandı. Olayda diğer yolcularında sözlü dalaşa karıştığı ve olayın bir anda büyüdüğü vurgulandı.

Bu gelişme karşısında uçağın pilotu tüm yolcuların uçaktan indirilmesine karar verdi.

Açıklamada ayrıca, yaşanan bu gelişme uçağın uçuş süresinde tehir yaptırdığı, bu nedenle de uçağın boş olarak Esenboğa’ya uğramadan direkt Amsterdam Schiphol Havalimanı'na uçtuğu belirtildi. Transavia, Ankara’da kalan yolcular için aynı akşam bir uçak seferi ayarlandığını gecikmeli olsa da yolcuların Hollanda’ya getirildiğini belirtti.

UÇAKTA KAVGA ÇIKINCA TÜM YOLCULAR İNDİRİLMİŞ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

yaşayan bilir ~ 3 yıl önce
Heeeepiniz yanlış biliyorsunuz .. o ucakda eşimle bende vardım.. bi hostes yuzunden cıktı hersey. Aksaraylı bı adam yerınden kalkmak ıstemedi ve sonunda ıkna olup kalkdı ama arkaya gıderken hollandalı hostesle tartısdı .. adam hostese seni duymak ıstemıom defol dedi .. hollandaca dedi tabi.. hostesde hemen zırlamaya basladı.. tam o ara basbakanlık secimleri falan vardı krız yaratmaya calısdılar bencee . Hatta o hostes amsterdamdan kalkarkende bı sıkıntı yaratmıs .. bız 1 gun boyunca rezil olduk saatlerce ucakda bekledık daha sonra ayakda bekledık.. valizlerimizi kendımız bukduk ki zaten bi dolmusun ıcıne atılmıs bı sekılde .. ve sabah 8:30 saatinde onur hair le amsterdama uctuk .. boing 737 800 ucagıydı .. ve cok guzel bı ucustu. Sımdı oh iyii olmus dıyenlere seslenıyorum.. sizin basınıza gelmemıs sımdı bole konusuonuz .. yazıklar olsun sızeki türklri degil hollandalıyı savunuyorsunuz. Bızı rezil etti transafıa .. bidaha asla ucmam aslaaa ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dutch lady ~ 4 yıl önce
Turklerin cogu miz miz ya ondan buni sevmem onu istemem vs vs surekli sikayetciler sinir dayanmayinca kapi disinda bulunursun olacagi budur....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Dun Tiflis istanbul ucusu yaptım , indikten sonra kaptan bir anons yapıp istanbulda yer trafiğinin yogun olmasını gerekçe göstererek park yerine ulaşmamızın zaman alacağını söyledi.Yanimda ki arkadas açtı ağzını yumdu gözünü , hostes arkadaslardan birini çağırdı , oda amirini çağırdı.Kaptanin ismini verin şikayet edecegim ben onun , tweet atacağım şimdi iner inmez bilmem ne .Baktim söyle biz insan değiliz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Kaptan Pilot'u taktir ediyorum bizim Millet anlamiyorsa anliyacagi dilden konusmak lazim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000