22 Haziran 2017, Perşembe 09:17:28

Uçakta kalp krizi geçiren yolcu hayatını kaybetti

İstanbul’dan Diyarbakır’a uçuş yapan Türk Hava Yolları'na ait yolcu uçağında kalp krizi geçiren kadın hayatını kaybetti.
  • havayolları versin 10-15k tl uçuşlara sabit doktor temin etsin. havada doktor anonsu geçene kadar.
  • bence bu adini bile yazmaktan korkan korkak mm'nin de yorumunun eleştiri sinirlarini ve NEZAKET sınırını aştığı icin kaldirilmasi gerekiyor. sadece küfre karşı hassas olmayın.
  • Ne oldu ucakta eski km amir yokmuydu?
  • Kalp krizi degil kanser hastasiydi ve olum onu ucusta yakaladi.

İstanbul’dan Diyarbakır’a uçuş yapan Türk Hava Yolları'na ait yolcu uçağında kalp krizi geçiren kadın hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre İstanbul’dan Diyarbakır’a hareket eden Türk Hava Yolları'nın (THY) TK2613 sefer sayılı uçağında seyahat yapan Fatime Menekşe (45) isimli yolcu, uçağın Diyarbakır Havalimanına inişi sırasında kalp krizi geçirdi. Kabin ekibi ve yolcuların müdahale ettiği Menekşe uçakta hayatını kaybetti.

Yolcuların çıkışına izin verilmeyen uçakta savcı inceleme yaptı. Savcının incelemesinin ardından yolcular uçaktan çıkarıldı. Batman Gercüş nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenilen Menekşe’nin naaşı otopsi yapılmak üzere Selahattin Eyyübi Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Uçakta kalp krizi geçiren yolcu hayatını kaybetti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

atc ~ 1 yıl önce
havayolları versin 10-15k tl uçuşlara sabit doktor temin etsin. havada doktor anonsu geçene kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mm'ye ~ 1 yıl önce
bence bu adini bile yazmaktan korkan korkak mm'nin de yorumunun eleştiri sinirlarini ve NEZAKET sınırını aştığı icin kaldirilmasi gerekiyor. sadece küfre karşı hassas olmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nerdesiniz? ~ 1 yıl önce
Ne oldu ucakta eski km amir yokmuydu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
el-cevap ~ 1 yıl önce
muhtemelen vardır da kaza ve kadere inanan bi insan olmadığın belli senin guzel kardeşim. zorun ne eski kabin amiri ve memuruyla
Mahlukat ~ 1 yıl önce
Önce insan olmayı öğren hayvan oğlu hayvan! Belli ki ilkyardım bilgin sıfır. Her kalp krizi geçiren hastaya edilen müdahale hastayı geri döndürecek diye bir garanti mi var!!! Emin ol o uçaktaki ekipler hayatlarının en zor günlerinden birini yaşadılar ve yaşatmak için ellerinden geleni yaptılar. Ama senin gibi bir hayvan için bunlar anlamsız tabi. Sen insanlık duygularını kaybetmissin çünkü!!!!
Ben ~ 1 yıl önce
Tecrübeli oldukları için eski biri yokmuydu diye sordum lafı her ne şekilde anladıysanız,kullanmış olduğunuz lisandan ötürü yasal takibe başvuracağım
Vitness ~ 1 yıl önce
Kalp krizi degil kanser hastasiydi ve olum onu ucusta yakaladi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000