12 Mart 2009, Perşembe 09:20:41

UÇAKTA ESRAR PARTİSİ! (VİDEO)

Görev esnasında bir hostes ve pilot esrar alemi yapıp bir de bunu görüntüleyince izleyenler şoke oldu!..
  • işin içine ruslar girince nasılda hemen herşey masum güzel ve sexi oluveriyor...türk hostesleri bunu yapsaydı namussuz olurlardı.. eee zamanında bi katarina için toprakları bırakmış milletiz nede olsa...şaşmamak gerek !!!
  • afgan mı o?
  • Senin ucagin yarida kalir.Tupolevin hizina,Rusyanin karizmasina yetisemez walla..
  • 9 senedir Moskovada yasayan birisi olaraktan bu tur seyler normal seyler.Rusya icinde ucmadigim havayolu yok.Kras Air,Pulkovo,S7,Domodedovskie Avialinii,Aeroflot,Transaero,Atlant Soyuz vs..Her ucusta mutlaka bir olayla karsilasmak mumkun.Benim en cok tercih ettigim anlar,hostes,kabin amiri vs..ucagin arkasinda votka partisi-eglence duzenlemek.Zaten Turk dedin mi burada tamamdir)))

Özellikle kalabalık ortamlarda deşifre olmamak için tercih edilen pet şişeye esrar dumanı doldurma ve çekme yöntemi anlaşılan bu hostes ve pilotun da gözdesi...

İşte gökyüzünde esrarla uçuşa geçenler..

UÇAKTA ESRAR PARTİSİ! (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 9 yıl önce
işin içine ruslar girince nasılda hemen herşey masum güzel ve sexi oluveriyor...türk hostesleri bunu yapsaydı namussuz olurlardı.. eee zamanında bi katarina için toprakları bırakmış milletiz nede olsa...şaşmamak gerek !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
afgan mı o?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Senin ucagin yarida kalir.Tupolevin hizina,Rusyanin karizmasina yetisemez walla..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
9 senedir Moskovada yasayan birisi olaraktan bu tur seyler normal seyler.Rusya icinde ucmadigim havayolu yok.Kras Air,Pulkovo,S7,Domodedovskie Avialinii,Aeroflot,Transaero,Atlant Soyuz vs..Her ucusta mutlaka bir olayla karsilasmak mumkun.Benim en cok tercih ettigim anlar,hostes,kabin amiri vs..ucagin arkasinda votka partisi-eglence duzenlemek.Zaten Turk dedin mi burada tamamdir)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000