21 Kasım 2008, Cuma 00:24:38

UÇAKTA DOĞURDU

İsveçli bir kadın, Finlandiya Havayolları Finnair ile uçarken, Kazakistan üzerinde 11 bin metrede bir kız çocuğu doğurdu.
  • Arkadasim cocuk simdi kazakistan degil mars vatandasi olacak havada dogdugu icin....
  • cimri finnairrr sadece dönüş biletleri vermişşş.o aileye ömür boyu hadi sadece anne ve cocuga hadi olmadı sadece dogan cocuga ömür boyu bedava bilet vermeliydi...boyle bir sans olmus büyük reklam yaparlardı

Finnair Sözcüsü Christer Haglund, Helsinki Havaalanı'nda bir sağlık ekibi tarafından karşılanan anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğunu söyledi.

Bangkok-Helsinki seferini yapan MD-11 tipi yolcu uçağındaki 11 saatlik yolculuk sırasında meydana gelen doğumu, 227 yolcu arasındaki 2 doktor ve 2 hemşire yaptırdı. Doktor ve hemşireler, doğum sırasında bir tıp merkezine yapılan uydu bağlantısıyla yardım aldılar.

İlk kez bir Finnair uçağında doğum olduğunu belirten Haglund, şirketin, ailenin Bangkok'a dönüş biletlerini hediye edeceğini söyledi.

UÇAKTA DOĞURDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Rumuz Rumuz`a ~ 10 yıl önce
Arkadasim cocuk simdi kazakistan degil mars vatandasi olacak havada dogdugu icin....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ghost ~ 10 yıl önce
cimri finnairrr sadece dönüş biletleri vermişşş.o aileye ömür boyu hadi sadece anne ve cocuga hadi olmadı sadece dogan cocuga ömür boyu bedava bilet vermeliydi...boyle bir sans olmus büyük reklam yaparlardı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000