15 Eylül 2012, Cumartesi 15:01:02

UÇAKTA 'ÇIRILÇIPLAK' VAKA!

İki İngiliz yolcu uçakta pantolonunu indirince uçağın kaptan pilotu polise haber verdi, yolcular havaalanında tutuklandı...
  • yok yok asıl thy nin türbanlı çalışanlarını protesto etmişlerdir, onlarda bile görüntü kirliliği yaratmış belli...
  • Haklisin kardesim, aynen katiliyorum :)))))) baya bi güldük :)))
  • Yolcularin soyadlarini yazmamaniz iyi olmus yoksa Newcastle li yolculari Erzurum da bir taniyan cikar ve rezil olurlardi.Yinede ben bu Nicolas S, in bizim Nicolas Spancer oldugundan supheleniyorum.Bizim buralarda zaten dusuk pantolon diye bilinir
  • Bu yolcular kesin THY aktarmali ucmuslar ve 305 kisinin cikarilmasini protesto etmislerdir.Ne olacak bu THY nin hali yaw.

İngiltere’nin New Castle kentinden İspanya’nın turistik kenti Ibiza adasına giden iki İngiliz yolcu uçakta olay çıkardı. Alkollü oldukları sanılan ve beraber seyahat eden arkadaşlar Janothan J.W ve Nicholas S. adlı iki yolcu, uçakta bulunan diğer yolcuların şaşkın bakışları arasında pantolonlarını indirdi ve çırıpçıplak kaldı.

Jet 2 Havayolları uçağında bulunan yolcular ve kabin ekibi, sarhoş iki yolcuya müdahale etmek istese de pek başarılı olamadı. Uzun süre pantolonsuz halde uçakta dolaşan yolcular, uçak havaalanına indikten sonra gözaltına alındı.

Tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan olayda yolcuların suçlu bulunması  halinde bir yıla kadar hapis alabilecekleri kaydedildi.

UÇAKTA 'ÇIRILÇIPLAK' VAKA!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

sebebi thy ~ 6 yıl önce
yok yok asıl thy nin türbanlı çalışanlarını protesto etmişlerdir, onlarda bile görüntü kirliliği yaratmış belli...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erzurum lu dadas ~ 6 yıl önce
Haklisin kardesim, aynen katiliyorum :)))))) baya bi güldük :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erzurum lu Dadas ~ 6 yıl önce
Yolcularin soyadlarini yazmamaniz iyi olmus yoksa Newcastle li yolculari Erzurum da bir taniyan cikar ve rezil olurlardi.Yinede ben bu Nicolas S, in bizim Nicolas Spancer oldugundan supheleniyorum.Bizim buralarda zaten dusuk pantolon diye bilinir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cabin crew ~ 6 yıl önce
Bu yolcular kesin THY aktarmali ucmuslar ve 305 kisinin cikarilmasini protesto etmislerdir.Ne olacak bu THY nin hali yaw.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000