14 Mart 2018, Çarşamba 15:00:18

Uçakta baş üstü dolabına konulan köpek öldü!

ABD'nin havayolu şirketi United Airlines'a ait bir uçakta baş üstü dolabına konulan köpek öldü.
  • hain acimasiz duygusuz hostes
  • BU NASIL İŞ ARKADAŞ CANLI HAYVAN AVIH OLARAK GEÇER UÇAĞIN AMBARINA KAFESİ İÇİNDE KOYULUR VE SABİTLENİR AMBAR İÇİNE PİLOT TARAFINDAN HAVA BASILIR ANCAK O ŞEKİLDE TAŞINABİLİR.
  • Bence olay tam yansıtılmamış. Bwnde köpek sahibiyim, biri bana başüstüne konacak dese mümkün değil kabul etmem keza cam kenarında oturamayınca bile sinirlenen yolcular böyle birşeyi nasıl hangi maksatla kabul eder? Yer değiştirilemedi mi? Hadi şartlardan kabul etti başüstüne koydu, 3,5 saat boyunca hiç mi bakası gelmedi? Ben köpeğimi başüstüne koysam (ki mümkün değil) kapağı kapattırmam hadi kapattırdım, her 10 dakikada bir kalkar bakarım.. bence iletişim zincirinde bir yanlışlık var
  • sahibi de pardon ama nasil bir zekaya sahipmis

ABD'nin havayolu şirketi United Airlines'a ait bir uçakta baş üstü dolabına konulan köpek öldü.

Houston'dan New York'a seyahat eden uçakta kabin görevlisi, bir yolcudan Fransız buldok cinsi köpeğini taşıdığı çantasını, baş üstü dolabına koymasını istedi.

Yaklaşık 4 saat süren uçuşun sonunda, köpeğin öldüğü anlaşıldı. Uçuş boyunca havlama sesi duyduklarını belirten yolcular, LaGuardia Havalimanı'na inene kadar köpeğin öldüğünü fark etmediklerini söyledi.

Olayın sorumluluğunu üstlenen United Airlines'tan yapılan açıklamada, "Bu trajik kaza asla yaşanmamalıydı. Evcil hayvanların asla baş üstü dolabına konulmaması gerekiyor."  ifadelerine yer verildi.

Havayolu Sözcüsü Charles Hobart, kabin memurunun, köpeğin taşındığı çantanın yolcuların koridordan geçişini engellediği gerekçesiyle baş üstü dolabına konulmasını istediğini kaydetti.

Köpeğin konulduğu evcil hayvan taşıma çantasının, uçak koltuğunun altına yerleştirilebilecek şekilde tasarlandığı belirtilirken, Hobart, çantanın buraya konulmama nedeninin belirsizliğini koruduğunu ifade etti.

Havayolu şirketinin olayı araştırdığını ve kabin görevlisiyle konuşulduğunu belirten Hobart, uçuş görevlisinin kimliğini açıklamadı.

Hobart, havayolu şirketinin, köpeğin sahibi ve iki çocuğu için alınan biletler ile köpek için ödenen ücreti iade ettiğini, mağdur aileden özür dilediğini sözlerine ekledi.

Fransız buldoğunun da arasında bulunduğu basık yüzlü köpek cinslerinin, solunum sorunu riskleri bulunduğu için uçakta dikkatle taşınması gerekiyor. 

Uçakta baş üstü dolabına konulan köpek öldü!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

p ~ 3 ay önce
hain acimasiz duygusuz hostes

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BULDOG ~ 3 ay önce
BU NASIL İŞ ARKADAŞ CANLI HAYVAN AVIH OLARAK GEÇER UÇAĞIN AMBARINA KAFESİ İÇİNDE KOYULUR VE SABİTLENİR AMBAR İÇİNE PİLOT TARAFINDAN HAVA BASILIR ANCAK O ŞEKİLDE TAŞINABİLİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km1 ~ 3 ay önce
Bence olay tam yansıtılmamış. Bwnde köpek sahibiyim, biri bana başüstüne konacak dese mümkün değil kabul etmem keza cam kenarında oturamayınca bile sinirlenen yolcular böyle birşeyi nasıl hangi maksatla kabul eder? Yer değiştirilemedi mi? Hadi şartlardan kabul etti başüstüne koydu, 3,5 saat boyunca hiç mi bakası gelmedi? Ben köpeğimi başüstüne koysam (ki mümkün değil) kapağı kapattırmam hadi kapattırdım, her 10 dakikada bir kalkar bakarım.. bence iletişim zincirinde bir yanlışlık var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uzak ~ 3 ay önce
sahibi de pardon ama nasil bir zekaya sahipmis

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000