27 Mart 2012, Salı 11:24:14

UÇAKLAR VAN'A İNEMEDİ

Van'da etkili kar yağışı ve sis nedeniyle Ferit Melen Havaalanı'na inmesi gereken 3 uçak, Erzurum Havalimanı'na iniş yaptı.
  • Oto pilot mu insin? Ağzı olan konuşuyor...
  • PGSS un uçuşları hakkında neden bilgi yazılmamıs pegasus günde iikkii uçuş gerçekleştiriyo ilginç...!!!!!
  • Oto -Pilot yokmu verin o insin siz inemiyorsanız
  • Çok muhterem arkadaşım 26 mart 2012 saat 16:32 de "TRABZON'DA SİS ENGELİ" diye bir başlık var airporthaberde.istersen bir ara oraya bak
Ferit Melen Havaalanı yetkililerinden alınan bilgiye göre, etkili kar yağışı ve sis nedeniyle Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Van, Sunexspress'in İzmir-Van ve Antalya-Van seferlerini yapan uçaklar, Erzurum Havalimanı'na indirildi.


Anadolujet'in Ankara-Van seferini yapacak uçağın ise Ankara'da bekletildiği bildirildi. Öğleden sonra yapılacak uçak seferlerinin hava durumuna göre belirleneceği öğrenildi.

Öte yandan, İl Özel İdaresi'nden alınan bilgiye göre, kent genelinde etkili kar yağışı nedeniyle 34 köy yolu ulaşıma kapandı. Karla mücadele ekipleri, yolların ulaşıma açılması için çalışma başlattı. Meteoroloji Van Bölge Müdürlüğü'nün internet sitesindeki bilgilere göre, kar yağışı perşembe gününe kadar devam edecek, cuma ve cumartesi günleri karla karışık yağmur bekleniyor. (Hürriyet)
UÇAKLAR VAN'A İNEMEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 6 yıl önce
Oto pilot mu insin? Ağzı olan konuşuyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
PGSS un uçuşları hakkında neden bilgi yazılmamıs pegasus günde iikkii uçuş gerçekleştiriyo ilginç...!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Oto -Pilot yokmu verin o insin siz inemiyorsanız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Çok muhterem arkadaşım 26 mart 2012 saat 16:32 de "TRABZON'DA SİS ENGELİ" diye bir başlık var airporthaberde.istersen bir ara oraya bak

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000