13 Şubat 2018, Salı 12:26:43

Uçaklar Trabzon'a inemiyor

Trabzon'daki yoğun sis nedeniyle uçaklar Trabzon Havalimanı'na inemiyor.
  • meteoroloji ofisi gibi oldu airporthaber. gunluk sis haberleri... baska nerelerde var?
  • Bazen youtube den özelikle hava alanı videoları izliyorum . Heathrow havalimanında o kadar yoğun bir sis varki nerede ise kenardan çekilen filmlerde sis yüzünden uçaklar belli olmuyor ama hiç hava trafiği kesilmiyor . Demekki havalimanı cihaz yönünden eksiği var Als cihazı yeterli değil. Trabzon Türkiye nin hava trafiği yönünden ilk 10 da olan bir havalimanı teknolojinik olarak eksiğinin giderilmesi gerekir .
  • En fazla 2-3 uçak Samsun'a iner. Gerisi iptal olur. Coşku bunun neresinde? Duyan da Trabzon'un seferleri artık Samsun'a kaymış diye düşünecek.
  • Cat3 diyorum baska birsey demiyorum. Cat3 gelecek divertler bitecek. Son peygamber cat3.

Trabzon'daki yoğun sis nedeniyle uçaklar Trabzon Havalimanı'na inemiyor.

Edinilen bilgiye göre; Trabzon'da dünden itibaren etkisini sürdüren yoğun sis, uçuşları da olumsuz etkiledi. Görüş mesafesini bir hayli düşüren sis nedeniyle uçaklar Trabzon Havalimanı'na iniş yapamazken, bazı seferler iptal edildi.

Trabzon'a gidecek uçaklardan TK7060 sefer sayılı Anadolujet uçağı ve Ordu-Giresun'a gidecek TK7330 sefer sayılı Anadolujet uçakları Samsun'a divert etti.

Trabzon Havalimanı'ndaki son durum:

Uçaklar Trabzon'a inemiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

sis ~ 6 ay önce
meteoroloji ofisi gibi oldu airporthaber. gunluk sis haberleri... baska nerelerde var?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Musti ~ 6 ay önce
Bazen youtube den özelikle hava alanı videoları izliyorum . Heathrow havalimanında o kadar yoğun bir sis varki nerede ise kenardan çekilen filmlerde sis yüzünden uçaklar belli olmuyor ama hiç hava trafiği kesilmiyor . Demekki havalimanı cihaz yönünden eksiği var Als cihazı yeterli değil. Trabzon Türkiye nin hava trafiği yönünden ilk 10 da olan bir havalimanı teknolojinik olarak eksiğinin giderilmesi gerekir .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2017 ~ 6 ay önce
TZX Türkiye 7. si...4.153.532 yolcu.
LTFH Master ~ 6 ay önce
En fazla 2-3 uçak Samsun'a iner. Gerisi iptal olur. Coşku bunun neresinde? Duyan da Trabzon'un seferleri artık Samsun'a kaymış diye düşünecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arap Faik ~ 6 ay önce
Kardeş , 6 sefer divert etti . Birde kendi seferlerimiz vardı. Aynı saat diliminde. Buna costu dedim. Ama görüyorum ki cosan biz değil ; senmişsin..
Cat3 ~ 6 ay önce
Cat3 diyorum baska birsey demiyorum. Cat3 gelecek divertler bitecek. Son peygamber cat3.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000