13 Eylül 2008, Cumartesi 07:59:47

UÇAKLAR EKİM'DE GELİYOR

Terörle mücadelede etkin olabilmek amacıyla İsrail'den alımına karar verilen Heron İnsansız Hava Araçları sonunda geliyor.
  • İzin verin aynısını üretecek bir firma kurayım... ne dolaplar dönüyor anlamıyorum bunları gidip ithal ediyoruz.
  • yaziklar olsun bu milletin paralarini peskes ceken hukumete,kimi kimden neyle korucaksiniz..dostundan ucak mi aldigini saniyosun..savasta sifreleriyle indirirler bizim tepemize.
  • Şu dandik uçakları biz yapamıyormuyuz? İstense çok daha iyisini yaparız ama şimdi kim uğraşacak burda yapılmışı var bas parayı yahudilere hem onlar alsın istihbaratı hemde trilyonları cebe indirsin. Biz adam olmayız. Birde bizim yaptığımız uçaklara bakın. Model uçak resmen neymiş komando eliyle atacakmış tepenin arkasındaki teröristi görecekmiş. Oraya kadar gittikten sonra geçer tepenin arkasına kendim çatışırım. Bizde Türk hayatı ucuz yabancı hayranlığı paha biçilemez. İnsanların çok güveniyoruz dediği kurumlara ve cumhuriyet tarihinde yaptıkları icraatlara bir bakmaları lazım.
  • tezkerenin süresi bitince

Geçtiğimiz yıl ekim ayından bu yana gelmesi beklenen uçaklar bir yıl gecikmeyle bu ekimde Türkiye'de olacak.

Toplam 10 adet alımına karar verilen uçaklar havada 52 saat görev yapabiliyor.

UÇAKLAR EKİM'DE GELİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar

mühendis ~ 10 yıl önce
İzin verin aynısını üretecek bir firma kurayım... ne dolaplar dönüyor anlamıyorum bunları gidip ithal ediyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1i ~ 10 yıl önce
yaziklar olsun bu milletin paralarini peskes ceken hukumete,kimi kimden neyle korucaksiniz..dostundan ucak mi aldigini saniyosun..savasta sifreleriyle indirirler bizim tepemize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
burdayapılmışıvar ~ 10 yıl önce
Şu dandik uçakları biz yapamıyormuyuz? İstense çok daha iyisini yaparız ama şimdi kim uğraşacak burda yapılmışı var bas parayı yahudilere hem onlar alsın istihbaratı hemde trilyonları cebe indirsin. Biz adam olmayız. Birde bizim yaptığımız uçaklara bakın. Model uçak resmen neymiş komando eliyle atacakmış tepenin arkasındaki teröristi görecekmiş. Oraya kadar gittikten sonra geçer tepenin arkasına kendim çatışırım. Bizde Türk hayatı ucuz yabancı hayranlığı paha biçilemez. İnsanların çok güveniyoruz dediği kurumlara ve cumhuriyet tarihinde yaptıkları icraatlara bir bakmaları lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
raptor ~ 10 yıl önce
tezkerenin süresi bitince

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000