10 Eylül 2015, Perşembe 12:15:04

Uçak tuvaletinde seks skandalı!

Paris-Stockholm seferini yapan Norveç Havayolları'na ait yolcu uçağının Sockholm Havaalanı'na inişe geçtiği sırada hostesin yaptığı anons yolcuları hem şaşırttı hem de güldürdü.
  • Alan razi veren razi. Kim ne karisir. Havacilikta her sey olur. Yalniz bu olay Havada olmassa daha iyi Cunku hep dualarla ve korku icinde. Ucuyoruz
  • THY ILAN KOYDU
  • neler oluyor neler, herseye şahidim
  • Thy da yapsaydı hiçkimse gülmezdı şikayet ederlerdi

Paris-Stockholm seferini yapan Norveç Havayolları'na ait yolcu uçağının Sockholm Havaalanı'na inişe geçtiği sırada hostesin yaptığı anons yolcuları hem şaşırttı hem de güldürdü. Hostes uçağın inişe geçtiğini anons ettikten sonra uçak tuvaletinde seks yapan bir çift için “mutlu üremeler" diledi.

The Local'ın haberine göre, geçen Pazartesi günü Paris-Stockholm seferini yapan D4314 sefer sayılı Norveç Havayolları uçağı Stockholm Havaalanı'na doğru inişe geçtiği sırada bir hostes uçağın inişe geçtiğini haber verip yolculara geçmiş olsun dedikten sonra, “Bu arada tuvalette seks yapma riskini göze alan çifte mutlu üremeler dileriz" dedi.

Anonsu duyan yolcular kendi aralarında gülüşerek “mutlu üremeler dilenen çiftin kim olduğunu anlayabilmek için uçaktan inene kadar birbirlerini süzdü, ancak “failler" konusunda hiçbir ipucu bulunamadı.

Uçak tuvaletinde seks skandalı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Singapore ~ 3 yıl önce
Alan razi veren razi. Kim ne karisir. Havacilikta her sey olur. Yalniz bu olay Havada olmassa daha iyi Cunku hep dualarla ve korku icinde. Ucuyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
T ~ 3 yıl önce
THY ILAN KOYDU

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
neler oluyor neler, herseye şahidim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turkish ~ 3 yıl önce
Thy da yapsaydı hiçkimse gülmezdı şikayet ederlerdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 3 yıl önce
birde dovmeye calisirlardi..
Polis ~ 3 yıl önce
THY bir de polis çağırırdı. Bir daha bunlara bilet de satmazdı. Okuduğumuz gazeteden izlediğimiz filme kadar THY herşeyimize karışır.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000