06 Mart 2016, Pazar 10:20:41

Uçak tuvaletinde seks skandalı

27 yaşındaki Jasper Garczynski isimli adam iç hatlar uçusu sırasında 16 yaşındaki bir kız ile cinsel ilişkiye girdiği için gözaltına alındı.
  • Zina yapan Eger. Ictenlikle tovbe ederse . Ve bu isi bir daha yapmamak kaydiyle allaha soz verirse Allah celecelalu, Gunahini af eder, Ama nerde boyle bir kahraman , zeten adam gayri muslum Imis buna bir sey soyliyemeyiz bu hukum Allahin emridir, gerekeni yapar,
  • 16 yasindaki kiz nasil sevisir diyen arkadaslara hatirlatma.. bu ulkede 32 yasindaki masterli kayserili univeriste ogrencisi,16 yasindaki kiz ile evlenip,kizi birde 16 yasindaki kizi lisede okutmam diyor, kiz zorla disaridan liseyi evli olarak bitiriyor.. tahmin edin bakalim bu hangi cumhurbaskanimiz? ..
  • Boyle uzgurluk Olmaz kedimize gelelim ifet namus Sokaga dokulmez ben. 16 yasindaki kiza cocuk demem cunku. O kiza. Zorlan yapmamistir Kediside istemis Beki Insanlar gorunce. Tabiki beni zorladi der ucakta zorlan. Boyle bir is yapilirmi,, kimi kadiriyorlar, biz devali havadayiz. Bir cok olaylar. Sahit olmusuzdur , alan razi olmus veren razi olmus.
  • zina gunah en guzeli evliligi beklemek, sabir!!

27 yaşındaki Jasper Garczynski isimli adam iç hatlar uçusu sırasında 16 yaşındaki bir kız ile cinsel ilişkiye girdiği için gözaltına alındı. Garczynski, daha sonra kefalet ile serbest bırakıldı.

Master öğrencisi olan adam Phoenix'ten Salt Lake City'e uçtuğu sırada 16 yaşındaki bir kız ile uçak tuvaletinde cinsel ilişkiye girdiği için tutuklandı.

Fox 13 Now, haber sitesine göre 16 yaşındaki kızın polise Garzzynski ile cinsel ilikiye girdiği söylediğini belirtti.

Yetkililer Garczynski'nin 16 yaşındaki kız ile ilişkiye girdiği tuvalette yetkililer tarafından yakalandığını söyledi.

Uçak Utah üzerinde uçtuğu sırada olay hakkında pilota bilgi verildiği ve pilotun olayı polise ilettiği belirtildi.

Olaydan sonra gözaltına alınan Garczynski perşembe günü kefalet ile serbest bırakıldı.

Uçak tuvaletinde seks skandalı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Siyaset ~ 2 yıl önce
Zina yapan Eger. Ictenlikle tovbe ederse . Ve bu isi bir daha yapmamak kaydiyle allaha soz verirse Allah celecelalu, Gunahini af eder, Ama nerde boyle bir kahraman , zeten adam gayri muslum Imis buna bir sey soyliyemeyiz bu hukum Allahin emridir, gerekeni yapar,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 2 yıl önce
16 yasindaki kiz nasil sevisir diyen arkadaslara hatirlatma.. bu ulkede 32 yasindaki masterli kayserili univeriste ogrencisi,16 yasindaki kiz ile evlenip,kizi birde 16 yasindaki kizi lisede okutmam diyor, kiz zorla disaridan liseyi evli olarak bitiriyor.. tahmin edin bakalim bu hangi cumhurbaskanimiz? ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Himalaya ~ 2 yıl önce
Boyle uzgurluk Olmaz kedimize gelelim ifet namus Sokaga dokulmez ben. 16 yasindaki kiza cocuk demem cunku. O kiza. Zorlan yapmamistir Kediside istemis Beki Insanlar gorunce. Tabiki beni zorladi der ucakta zorlan. Boyle bir is yapilirmi,, kimi kadiriyorlar, biz devali havadayiz. Bir cok olaylar. Sahit olmusuzdur , alan razi olmus veren razi olmus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B. ~ 2 yıl önce
zina gunah en guzeli evliligi beklemek, sabir!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
C ~ 2 yıl önce
HELAL
bencede ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Bay ~ 2 yıl önce
B, bayanmisiniz?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000