25 Kasım 2017, Cumartesi 20:43:10

Uçak türbülansa girdi 8 kabin memuru yaralandı

EVA Air'in Taipei-Şikago seferini yapan uçağı şiddetli türbülansa girdi. Yaşanan olayda 8 kabin memuru yaralandı.
  • Bu türk milletinin derdi Thy hostesleriyle...yahu bu kızlardan ne istiyorsunuz?... kızlar senin benim gibi işinin gerekliliklerini yapıyor...bu kadar kıskanılıp da yerden yere vurulan ama 300 kişilik bi alımda 24.000 kişinin basvurdgu baska meslek de yoktur tr de...trajikomik :))) burda hostesler hakkında atıp tutanların nerdeyse hepsi mutlaka basvuru yapmıştır eminim... Kendisi degilse bile sevgilisi esi kardesi arkdası ucundan kıyısından alakalıdır... Ama olmuyorsa olmuyor.... Bari olanları rahat bırakın :)) eziklikgin alemi var mı?
  • 777 uçağın kralı bilmeden sallama yapma
  • Asıl haber ayrıntıda gizli 21 mürettebat. Bizi 21 kişi uçurun her yıl değil Avrupanın Dünyanın birincisi olmassak konuşun. 21 kişiyle 178 yolcuya ismiyle hitap ederiz biz be hey yavrum hey.
  • Ben ameliyatta makas unutun " I apologize" desem nasıl olur acaba

Tayvanlı havayolu şirketi EVA Air'in Taipei-Şikago seferini yapan uçağı şiddetli türbülansa girdi.

Tayvan'ın başkenti Taipei'den 178 yolcusu ve 21 mürettebatıyla havalanan Boeing B777 tipi uçak, Japonya hava sahası üzerinde türbülansa girdi.

Olayda 8'i kabin memuru 11 kişi yaralandı. Uçak Şikago Havalimanı'na indikten sonra yaralanan kabin memuru ve yolcular hastaneye kaldırıldı.

Türbülansın şiddeti çekilen fotoğraflara böyle yansıdı;

Uçak türbülansa girdi 8 kabin memuru yaralandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

:))) ~ 8 ay önce
Bu türk milletinin derdi Thy hostesleriyle...yahu bu kızlardan ne istiyorsunuz?... kızlar senin benim gibi işinin gerekliliklerini yapıyor...bu kadar kıskanılıp da yerden yere vurulan ama 300 kişilik bi alımda 24.000 kişinin basvurdgu baska meslek de yoktur tr de...trajikomik :))) burda hostesler hakkında atıp tutanların nerdeyse hepsi mutlaka basvuru yapmıştır eminim... Kendisi degilse bile sevgilisi esi kardesi arkdası ucundan kıyısından alakalıdır... Ama olmuyorsa olmuyor.... Bari olanları rahat bırakın :)) eziklikgin alemi var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
efsun ~ 8 ay önce
777 uçağın kralı bilmeden sallama yapma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
21 e Dikkat ~ 8 ay önce
Asıl haber ayrıntıda gizli 21 mürettebat. Bizi 21 kişi uçurun her yıl değil Avrupanın Dünyanın birincisi olmassak konuşun. 21 kişiyle 178 yolcuya ismiyle hitap ederiz biz be hey yavrum hey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
COOR. ~ 8 ay önce
:))
Dr No ~ 8 ay önce
Ben ameliyatta makas unutun " I apologize" desem nasıl olur acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aliiiii ~ 8 ay önce
Ben sana doktor olamazsin demedim, adam olamazsin dedim.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000