20 Şubat 2014, Perşembe 11:41:22

UÇAK TÜRBÜLANSA GİRDİ 6 KİŞİ YARALANDI!

San-Francisco-Hong Kong seferini yapan Cathay Pacific'e ait yolcu uçağı türbülansa girdi, 2'si mürettebat 6 kişi yaralandı.
  • TÜRBÜLANS TAN DÜŞEN UÇAK VAR MIDIR, TEHLİKESİ NEDİR BİLEN VAR MI?
  • anlayamazsınız...
  • türbilansa girdim bir kaç sefer ancak bir tanesi facia. bunu yaşamayan anlamaz kesinlikle. kemerim takılı oturuyordum her zamanki gibi uçuş Frankfurt - los Angeles Boeing 747-400 full dolu hostesler akşam yemeği servisine başlamışlar ..bir küçük çırpma ardından kesintisiz bir kaç tane sarsıntı hostesler hemen durdurdular yemek servisini, panikleme oldu.pilot açıklama yaptı neyse.. alışığımdır ama bir sarsıntı oldu uçak ciddi irtifa kaybetti, çığlık atanlar bağıranlar oldu yaralanan kimse olmadı.. ve bitti türbilans..
  • O türbülansa da sen gir bigünde bu espirili!!! hallerinden eser kalacak mı komik seni!!!

San-Francisco-Hong Kong seferini yapan Cathay Pacific Havayolları'na ait Boeing 747-400 tipi yolcu uçağı, Japonya hava sahası üzerindeyken türbülansa girdi.

Şiddetli bir şekilde yaklaşık 2 dakika sarsılan uçakta büyük panik yaşanırken, 2'si mürettebat olmak üzere toplam 6 kişi yaralandı.

321 yolcu ve 21 mürettebatı olan uçağın Hong Kong'a ulaşmasının ardından teknik ekipler tarafından kontrol edildiği öğrenilirken, yaralananların ilk tedavilerinin de havalimanındaki sağlık ekipleri tarafından yapıldığı bildirildi. 

UÇAK TÜRBÜLANSA GİRDİ 6 KİŞİ YARALANDI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

ŞAFAK EGEMEN ~ 4 yıl önce
TÜRBÜLANS TAN DÜŞEN UÇAK VAR MIDIR, TEHLİKESİ NEDİR BİLEN VAR MI?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 4 yıl önce
anlayamazsınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 4 yıl önce
türbilansa girdim bir kaç sefer ancak bir tanesi facia. bunu yaşamayan anlamaz kesinlikle. kemerim takılı oturuyordum her zamanki gibi uçuş Frankfurt - los Angeles Boeing 747-400 full dolu hostesler akşam yemeği servisine başlamışlar ..bir küçük çırpma ardından kesintisiz bir kaç tane sarsıntı hostesler hemen durdurdular yemek servisini, panikleme oldu.pilot açıklama yaptı neyse.. alışığımdır ama bir sarsıntı oldu uçak ciddi irtifa kaybetti, çığlık atanlar bağıranlar oldu yaralanan kimse olmadı.. ve bitti türbilans..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hüseyin ~ 4 yıl önce
sonra annen kalk oğlum işe geç kalıyorsun diye uyandırdı.
katay a ~ 4 yıl önce
O türbülansa da sen gir bigünde bu espirili!!! hallerinden eser kalacak mı komik seni!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000