30 Ağustos 2013, Cuma 12:24:02

UÇAK TÜRBÜLANSA GİRDİ; 45 YARALI!

Tayland'dan Hong Kong'a giden Thai Havayollarına ait uçakta yaşanan hava türbülansı, 45 kişinin yaralanmasına sebep oldu.
  • Qatar havayollarında A321 kabın memuru sayısı BC icin 3 yc icin 5 etti mı sana 8 km. Hat Doha-İstanbul. Tkda aynı hat toplam max5 km. Uçak tipini one sürüp savunanlara. Bunların hepsi kesin bilgi ;)
  • Kesin suyu parayla satıyorlardır. Sebebi kesin budur.( bu yorumda geçen hafta Pegasus tan trafik kazasında ölen arkadaş için bu sebebi gösterenlere gitsin)
  • bu türbülansı da temel kotil yapmıştır kesin thy nin parmağı vardır bu türbülansda acaba haksızlık ama neden oldu bu türbülans, kim yaptı acaba..
  • ucak A380 15 kişi az bile herkes bişey konuşuyo ama

Tayland'dan Hong Kong'a giden Thai Havayolları'na ait uçakta yaşanan türbülans, 45 yolcunun yaralanmasına yol açtı. Ulaşım Bakanı Chadchart Sittipunt'un yaptığı açıklamaya göre, yaralananlardan 15'i uçak mürettebatıyken bir yolcunun da köprücük kemiği kırıldı.

Yaralılar Hong Kong'da bir hastanede kontrol altına alındı. Hasar gören uçak incelenmek üzere Bangkok'a geri uçuruldu. (Zaman)

UÇAK TÜRBÜLANSA GİRDİ; 45 YARALI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Qatar havayollarında A321 kabın memuru sayısı BC icin 3 yc icin 5 etti mı sana 8 km. Hat Doha-İstanbul. Tkda aynı hat toplam max5 km. Uçak tipini one sürüp savunanlara. Bunların hepsi kesin bilgi ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Kesin suyu parayla satıyorlardır. Sebebi kesin budur.( bu yorumda geçen hafta Pegasus tan trafik kazasında ölen arkadaş için bu sebebi gösterenlere gitsin)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 5 yıl önce
bu türbülansı da temel kotil yapmıştır kesin thy nin parmağı vardır bu türbülansda acaba haksızlık ama neden oldu bu türbülans, kim yaptı acaba..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kapo ~ 5 yıl önce
ucak A380 15 kişi az bile herkes bişey konuşuyo ama

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SPQ ~ 5 yıl önce
Normal... Bu ulkede herkes pilot, muhendis, doktor, ögretmen vs. Agzi olan konusuyor. http://goo.gl/4cxkjA

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000