29 Aralık 2017, Cuma 11:45:45

Uçak teknisyenlerini dolandırıp kaçtı!

Atatürk Havalimanı’nda özel bir havayolu şirketinde Tesis Temizlik Şefi olarak görev yapan A.Ş., çevresindeki genç teknisyenlere ve temizlik personeline kredi çektirip borç para aldı ve bir anda sırra kadem basarak ortadan kayboldu.
  • Kalpleri saf ve temiz arkadaslarimizi dolandirmis.. Geri faiziyle vereceğim umuduna baglamis onları.. Hangi akla hizmet bu.. Bu zamanda kardes kardese bile 1000 tl cekmez. Asil ihtiyaclari icin kendilerine kredi çekilmesi ve yardim edilmesi lazim. Başkasına cekip paralarini hibe ettiler. Gecmis olsun..bi soguk su iyi gelir..
  • Fedes like this
  • Geçmiş olsun kardeşlerimize
  • Yb5btvtv
  • Bol bol sener senin,dolap beygiri filmini izlemistir.
  • Şirketimizde kansere yakalanmış olup acibademin masraflarını karşılamadığı arkadaşlar var biz bu kişiler için para topladık ama nereye kadar bunun şirket genelinde toplanması lazım ve ihtiyaçlarına yardimcisi olunması lazım Burdan sendikaya sesleniyorum artık şu son 6 ay görevi doğru yap şu işlere odaklan
  • Daha önce başka bir özel hangarda adam yurtdışında tedavi olacam diye para toplamıştık ama adamın niyeti farklı imiş. Sonu hiç iyi bitmemişti adamın. Bu tarz kişilerin sonu hep aynı olur. Rabbim karlarını yanlarına bırakmaz.
  • Buna benzer sahtekârlıklar yapan takimhane çalışanı var.Bu kisi sistemden telefon numaralarını bulup mahkeme ,ameliyat gibi bahanelerle borç para istiyor maaşı aldiginda ödeyeceğini öne sürerek , koparabildigini kâr sayıyor . Çoğu taşeron çalışanı hic samimiyet olmadığı halde sürekli olarak siz çok alıyorsunuz diyorlar ve işlerini yapmamak için direniyorlar. Elbette taşeronda çalışan çok sevdiğimiz arkadaşlar var,ihtiyacini hissettigimiz zaman istemese bile aramızda para toplayıp yardımcı olmaya calisiyoruz. Kötü niyetli insanlar temizlenmeli yardımlaşma devam etmeli.
  • peki ordakı yonetıcıler vede mudurler ne yapıyo hıc bır seyden haberleri yokmu,ama tabıı onlar personelin maaslarını nasıl dusururuz nasıl daha fazla maaslarını keserız onlarla uğrasmaktan baska seylere fırsat kalmıyo geçmiş olsun
  • Namussuz namuslu demek ki.

Atatürk Havalimanı’nda özel bir havayolu şirketinde Tesis Temizlik Şefi olarak görev yapan A.Ş.,  çevresindeki genç teknisyenlere kredi çektirip borç para aldı ve  bir anda sırra kadem basarak ortadan kayboldu.

Atatürk Havalimanı’nda özel bir havayolu şirketinin teknik bölümünde çalışan çok sayıda teknisyen ve temizlik personeli, aynı şirkette çalışan bir yönetici tarafından dolandırıldı.

Tesis Temizlik Şefi olarak görev yapan 52 yaşındaki A.Ş., kendi yanında çalışanlarla birlikte hangar içerisinde samimiyet kurduğu birçok kişiden borç para aldı. Önceki işyerinden yüklü tazminat alacağını ancak o zamana kadar bir miktar paraya ihtiyacı olduğunu söyleyen A.Ş, onlarca kişiden 20 ile 30 bin TL arasında değişen rakamlar arasında borç para aldı.

500 bin TL'den fazla para topladı!

Borç alacağı kişilerin önceden güvenini kazanan ve onlara iyi davranarak kredi çekmelerini sağlayan A.Ş, bu yolla 500 bin TL’nin üzerinde para topladı. Borç istediği kişilere ısrarla bu durumdan kimseye bahsetmemelerini tembihleyen A.Ş, bir anda ortadan kayboldu. A.Ş’nin evini başka bir adrese taşıdığı ve cep telefonunu da kapattığını öğrenen çalışanlar, kendileri gibi birçok kişinin de dolandırıldığını anladı.

Bankadan kredi çekerek A.Ş’ye borç veren birçoğu genç yaştaki teknisyenler, bankadan çektikleri krediyi nasıl ödeyeceklerini kara kara düşünmeye başladı ve yetkililerden yardım istediler.

İsminin açıklanmasını istemeyen genç bir teknisyen A.Ş’nin kendisini de dolandırdığını söyleyerek, “ Bize iyi davranıyordu. Güvenimizi kazandı. Dışarıda da birkaç kez görüştük. İyi biri olduğunu düşündük ama sonradan öğrendik ki çevremizden birçok kişiden aynı şekilde borç para almış. Bir haftadır kayıplara karıştı. Cep telefonu da kapalı ulaşamıyoruz. Bana ısrarla kredi çektirdi. Köyündeki tarlayı satıp ödeyeceğini söyledi ancak ödemedi” diye konuştu.

©AirportHaber.com ÖZEL

Uçak teknisyenlerini dolandırıp kaçtı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

Teknisyen ~ 1 yıl önce
Kalpleri saf ve temiz arkadaslarimizi dolandirmis.. Geri faiziyle vereceğim umuduna baglamis onları.. Hangi akla hizmet bu.. Bu zamanda kardes kardese bile 1000 tl cekmez. Asil ihtiyaclari icin kendilerine kredi çekilmesi ve yardim edilmesi lazim. Başkasına cekip paralarini hibe ettiler. Gecmis olsun..bi soguk su iyi gelir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FEDES ~ 1 yıl önce
Fedes like this

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Onur ~ 1 yıl önce
Geçmiş olsun kardeşlerimize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
8444 ~ 1 yıl önce
Yb5btvtv

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 1 yıl önce
Bol bol sener senin,dolap beygiri filmini izlemistir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Saygıdeğer arkadaşlar ~ 1 yıl önce
Şirketimizde kansere yakalanmış olup acibademin masraflarını karşılamadığı arkadaşlar var biz bu kişiler için para topladık ama nereye kadar bunun şirket genelinde toplanması lazım ve ihtiyaçlarına yardimcisi olunması lazım Burdan sendikaya sesleniyorum artık şu son 6 ay görevi doğru yap şu işlere odaklan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hep aynı terane ~ 1 yıl önce
Daha önce başka bir özel hangarda adam yurtdışında tedavi olacam diye para toplamıştık ama adamın niyeti farklı imiş. Sonu hiç iyi bitmemişti adamın. Bu tarz kişilerin sonu hep aynı olur. Rabbim karlarını yanlarına bırakmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik ~ 1 yıl önce
Buna benzer sahtekârlıklar yapan takimhane çalışanı var.Bu kisi sistemden telefon numaralarını bulup mahkeme ,ameliyat gibi bahanelerle borç para istiyor maaşı aldiginda ödeyeceğini öne sürerek , koparabildigini kâr sayıyor . Çoğu taşeron çalışanı hic samimiyet olmadığı halde sürekli olarak siz çok alıyorsunuz diyorlar ve işlerini yapmamak için direniyorlar. Elbette taşeronda çalışan çok sevdiğimiz arkadaşlar var,ihtiyacini hissettigimiz zaman istemese bile aramızda para toplayıp yardımcı olmaya calisiyoruz. Kötü niyetli insanlar temizlenmeli yardımlaşma devam etmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaya ~ 1 yıl önce
Tasaron soyle boyle dıyosunda adam teknısyen mılletın soyunma dolaplarını patlatırken yakalandı kendı ıs arkadaslarının paralarını calarken ınsanın ıcınde varsa tasaron kadrolu farketmez yanlıs dusunuyosun
Kargo ~ 1 yıl önce
Tk kargo taşeronda da tk memurlarından nasılsa bunların maaşı çok versinler zihniyetiyle borç isteyip de sonra geri vermeyen sözde dini bütün tipler vardı şimdi thy'ye torpille memur oldular hala borçlarını ödemiyorlar !
Kargo ~ 1 yıl önce
Tk kargo taşeronda da tk memurlarından nasılsa bunların maaşı çok versinler zihniyetiyle borç isteyip de sonra geri vermeyen sözde dini bütün tipler vardı şimdi thy'ye torpille memur oldular hala borçlarını ödemiyorlar !
gecmıs olsun ~ 1 yıl önce
peki ordakı yonetıcıler vede mudurler ne yapıyo hıc bır seyden haberleri yokmu,ama tabıı onlar personelin maaslarını nasıl dusururuz nasıl daha fazla maaslarını keserız onlarla uğrasmaktan baska seylere fırsat kalmıyo geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vvv ~ 1 yıl önce
Namussuz namuslu demek ki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000