29 Aralık 2017, Cuma 11:45:45

Uçak teknisyenlerini dolandırıp kaçtı!

Atatürk Havalimanı’nda özel bir havayolu şirketinde Tesis Temizlik Şefi olarak görev yapan A.Ş., çevresindeki genç teknisyenlere ve temizlik personeline kredi çektirip borç para aldı ve bir anda sırra kadem basarak ortadan kayboldu.
  • Kalpleri saf ve temiz arkadaslarimizi dolandirmis.. Geri faiziyle vereceğim umuduna baglamis onları.. Hangi akla hizmet bu.. Bu zamanda kardes kardese bile 1000 tl cekmez. Asil ihtiyaclari icin kendilerine kredi çekilmesi ve yardim edilmesi lazim. Başkasına cekip paralarini hibe ettiler. Gecmis olsun..bi soguk su iyi gelir..
  • Fedes like this
  • Geçmiş olsun kardeşlerimize
  • Yb5btvtv

Atatürk Havalimanı’nda özel bir havayolu şirketinde Tesis Temizlik Şefi olarak görev yapan A.Ş.,  çevresindeki genç teknisyenlere kredi çektirip borç para aldı ve  bir anda sırra kadem basarak ortadan kayboldu.

Atatürk Havalimanı’nda özel bir havayolu şirketinin teknik bölümünde çalışan çok sayıda teknisyen ve temizlik personeli, aynı şirkette çalışan bir yönetici tarafından dolandırıldı.

Tesis Temizlik Şefi olarak görev yapan 52 yaşındaki A.Ş., kendi yanında çalışanlarla birlikte hangar içerisinde samimiyet kurduğu birçok kişiden borç para aldı. Önceki işyerinden yüklü tazminat alacağını ancak o zamana kadar bir miktar paraya ihtiyacı olduğunu söyleyen A.Ş, onlarca kişiden 20 ile 30 bin TL arasında değişen rakamlar arasında borç para aldı.

500 bin TL'den fazla para topladı!

Borç alacağı kişilerin önceden güvenini kazanan ve onlara iyi davranarak kredi çekmelerini sağlayan A.Ş, bu yolla 500 bin TL’nin üzerinde para topladı. Borç istediği kişilere ısrarla bu durumdan kimseye bahsetmemelerini tembihleyen A.Ş, bir anda ortadan kayboldu. A.Ş’nin evini başka bir adrese taşıdığı ve cep telefonunu da kapattığını öğrenen çalışanlar, kendileri gibi birçok kişinin de dolandırıldığını anladı.

Bankadan kredi çekerek A.Ş’ye borç veren birçoğu genç yaştaki teknisyenler, bankadan çektikleri krediyi nasıl ödeyeceklerini kara kara düşünmeye başladı ve yetkililerden yardım istediler.

İsminin açıklanmasını istemeyen genç bir teknisyen A.Ş’nin kendisini de dolandırdığını söyleyerek, “ Bize iyi davranıyordu. Güvenimizi kazandı. Dışarıda da birkaç kez görüştük. İyi biri olduğunu düşündük ama sonradan öğrendik ki çevremizden birçok kişiden aynı şekilde borç para almış. Bir haftadır kayıplara karıştı. Cep telefonu da kapalı ulaşamıyoruz. Bana ısrarla kredi çektirdi. Köyündeki tarlayı satıp ödeyeceğini söyledi ancak ödemedi” diye konuştu.

©AirportHaber.com ÖZEL

Uçak teknisyenlerini dolandırıp kaçtı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

Teknisyen ~ 7 ay önce
Kalpleri saf ve temiz arkadaslarimizi dolandirmis.. Geri faiziyle vereceğim umuduna baglamis onları.. Hangi akla hizmet bu.. Bu zamanda kardes kardese bile 1000 tl cekmez. Asil ihtiyaclari icin kendilerine kredi çekilmesi ve yardim edilmesi lazim. Başkasına cekip paralarini hibe ettiler. Gecmis olsun..bi soguk su iyi gelir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FEDES ~ 7 ay önce
Fedes like this

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Onur ~ 7 ay önce
Geçmiş olsun kardeşlerimize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
8444 ~ 7 ay önce
Yb5btvtv

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000