31 Aralık 2017, Pazar 09:11:27

Uçak teknisyeni iniş takımı çöken uçağın altında kaldı

Japon Sahil Güvenliğine ait Saab A340B tipi uçak hangara çekilirken iniş takımı çöktü bir teknisyen hayatını kaybetti.
  • Japon olduğuna göre müslüman değildir Rahmet okumayın demek nereden çıktı kardeşim. Haber de adamın dini yazıyorda ben mi görmüyorum .
  • Allah rahmet eylesin.
  • Lütfen olay nasıl gelişirse gelişsin ortada bir müslüman olmayan vatandaş ölmüş Allah tahsilatını arttırsın rahmet dilenmez lütfen kızmayın
  • BAzı yorumlarda iyi niyetle Allah rahmet eylesin diyen arkadaşlar olmuş ama Japon olduğuna göre müslüman değildir, hayatta kelime-i şahadet getirmemiş insan nasıl rahmetten faydalansın. Azıcık mantıklı yorum yapın.

Japon'yada hangara çekilen Saab A340 tipi uçağın iniş takımı çökünce bir teknisyen ağır şekilde yaralandı. 

Kagoshima Havalimanın'da önceki gün meydana gelen olayda Japon Sahil Güvenliğine ait Saab 340B tipi uçağın sol iniş takımı çöktü.Bu sırada kanat altında bulunan bir teknisyenin kafası, uçağın sola yatması nedeniyle kafası sıkıştı.

Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan uçak teknisyeninin tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayacak hayatını kaybettiği öğrenildi.

Uçak teknisyeni iniş takımı çöken uçağın altında kaldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

KA ~ 7 ay önce
Japon olduğuna göre müslüman değildir Rahmet okumayın demek nereden çıktı kardeşim. Haber de adamın dini yazıyorda ben mi görmüyorum .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık ~ 7 ay önce
Allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Celal ~ 7 ay önce
Lütfen olay nasıl gelişirse gelişsin ortada bir müslüman olmayan vatandaş ölmüş Allah tahsilatını arttırsın rahmet dilenmez lütfen kızmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
A 340 mı. ~ 7 ay önce
Fotoğraftaki A 340 mı oluyor şimdi. Anlayamadım.
Rahmet ~ 7 ay önce
BAzı yorumlarda iyi niyetle Allah rahmet eylesin diyen arkadaşlar olmuş ama Japon olduğuna göre müslüman değildir, hayatta kelime-i şahadet getirmemiş insan nasıl rahmetten faydalansın. Azıcık mantıklı yorum yapın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000