02 Kasım 2011, Çarşamba 07:53:09

UÇAK SESİ PANİĞE NEDEN OLDU

Isparta'nın Şarkikaraağaç ilçesi üzerinden uçan iki uçağın ''patlama sesi'' gibi çıkardığı gürültü, ilçe halkında panik yarattı.
  • O CANINI TESLİM ETTİĞİN KİMSELER BU İŞİ YAPMASALAR SEN NASIL RAHAT UYUYACAKSIN.ONLAR NASIL SAVAŞACAKLARSA ÖYLE EĞİTİM YAPIYORLAR.SENDE YA DESTEKLE YA DA ÇENENİ KAPAT.
  • Milletimiz de hemen hazır her sese panik olmak için:)
  • Canını Anadolu Kartallarına emanet ediyorsun. Canını çok seviyorsan, askeri uçaklarla sivil uçakları birbirinden ayırmayı öğren. Biraz da fizik öğren. Ses dalgalarının zaman zaman birbirlerinin üzerine geldiklerinde şiddetinde ani yükseliş olacağını benim liseye başlamış kızım bile biliyor. Çok korkuyorsan uçağa binme.
  • Canımızı kimlere emanet ediyoruz!!! diyerek ne demek istediiniz bi anlat be güzel kardeşim, nu olagan şeylere saçma sapan yorumlar yazıyosunuz
Şarkikaraağaç Kaymakamı Okan Leblebiciler, yaptığı açıklamada, yaklaşık bir saat önce ilçe genelinde bir patlama sesi duyulduğunu belirtti.

Leblebiciler, yaptıkları araştırmada sesin ilçe üzerinden uçan iki uçaktan kaynaklandığını tespit ettiklerini bildirdi. Kaymakam Leblebiciler, ilçede herhangi bir olumsuz durum bulunmadığını belirterek, vatandaşlardan paniğe kapılmamalarını istedi.

UÇAK SESİ PANİĞE NEDEN OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (88)

Misafir ~ 7 yıl önce
O CANINI TESLİM ETTİĞİN KİMSELER BU İŞİ YAPMASALAR SEN NASIL RAHAT UYUYACAKSIN.ONLAR NASIL SAVAŞACAKLARSA ÖYLE EĞİTİM YAPIYORLAR.SENDE YA DESTEKLE YA DA ÇENENİ KAPAT.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Milletimiz de hemen hazır her sese panik olmak için:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Canını Anadolu Kartallarına emanet ediyorsun. Canını çok seviyorsan, askeri uçaklarla sivil uçakları birbirinden ayırmayı öğren. Biraz da fizik öğren. Ses dalgalarının zaman zaman birbirlerinin üzerine geldiklerinde şiddetinde ani yükseliş olacağını benim liseye başlamış kızım bile biliyor. Çok korkuyorsan uçağa binme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Canımızı kimlere emanet ediyoruz!!! diyerek ne demek istediiniz bi anlat be güzel kardeşim, nu olagan şeylere saçma sapan yorumlar yazıyosunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000