03 Temmuz 2015, Cuma 08:12:40

Uçak restoran hizmete giriyor

Kayseri'de 2 ortağın İstanbul'dan aldıkları ve yapımının 1 milyon Euro tuttuğu Aırbus A 300 tipi uçak, yarından itibaren uçak restoran olarak hizmete açılıyor.
  • Kesimini, nakliye ve yerinde montajini Sky Airshop yapmis, cok basarili, muthis, ellerine saglik!
  • HANGİ AKILLI BASIK UÇAK KABİNİNDE 2 SAAT OTURABİLİP RAHAT YEMEK YER ACABA... DÜNYADAKİ BÜTÜN ÖRNEKLERİ GİBİ BUDA KISA SÜREDE BATAR...
  • Kardeşim işin güzelliğine bakın yapılana bakın hizmete bakın. sanane ne kadara yaptıysa yaptı adam düşünmüş yapmış sende kendi çapında yap birşeyler oturduğun yerden konuşması kolay Maliyeti 100 000 dolar diyen arkadaş sana 300 000 dolar çıkartırım bana 2 tane aynı şekilde restoran yap 100 000 da sana annenin ak sütü gibi helal olsun...
  • Tekirdağ'daki örneği gibi uçağı süs niyetine koymamış. Köprü de çok yakışmış bence, kabin atmosferini korusaymış daha iyiymiş ama.. Genel anlamda güzel bir girişim.

Kayseri'de 2 ortağın İstanbul'dan aldıkları ve yapımının 1 milyon Euro tuttuğu Aırbus A 300 tipi uçak, bugünden itibaren uçak restoran olarak hizmete açılıyor.

Kayseri'de, uzun yıllar Belçika’da uçak restoranda garson olarak çalışan 32 yaşındaki Yavuz Kılıç ile ortağı 34 yaşındaki Kahraman Yıldız'ın yaptırdığı uçak restoran, hizmete açılıyor. Yapımının 1 milyon Euro tuttuğu uçak restoran, Talas ilçesinde restoran olarak açılacak.

Yaklaşık 8 aylık çalışmanın ardından restoran olarak bugün hizmete girecek olan uçak restoran, 400 kişiye hizmet sunacak.

Uçak restoran hizmete giriyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Muthis basari! ~ 3 yıl önce
Kesimini, nakliye ve yerinde montajini Sky Airshop yapmis, cok basarili, muthis, ellerine saglik!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FI ~ 3 yıl önce
HANGİ AKILLI BASIK UÇAK KABİNİNDE 2 SAAT OTURABİLİP RAHAT YEMEK YER ACABA... DÜNYADAKİ BÜTÜN ÖRNEKLERİ GİBİ BUDA KISA SÜREDE BATAR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KEDİLERE :) ~ 3 yıl önce
Kardeşim işin güzelliğine bakın yapılana bakın hizmete bakın. sanane ne kadara yaptıysa yaptı adam düşünmüş yapmış sende kendi çapında yap birşeyler oturduğun yerden konuşması kolay Maliyeti 100 000 dolar diyen arkadaş sana 300 000 dolar çıkartırım bana 2 tane aynı şekilde restoran yap 100 000 da sana annenin ak sütü gibi helal olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Tekirdağ'daki örneği gibi uçağı süs niyetine koymamış. Köprü de çok yakışmış bence, kabin atmosferini korusaymış daha iyiymiş ama.. Genel anlamda güzel bir girişim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000