18 Ocak 2009, Pazar 13:01:52

UÇAK NEHİRDEN ÇIKARILDI (FOTO HABER)

US Airways'e ait A320 tipi yolcu uçağı önceki akşam iki motorununda alev alması sonucu Hudson Nehri'ne iniş yapmıştı. Uçak nehirden çıkarıldı.
  • Sen olmadan kalkmaz zaten bu uçak.Tek pilotumuz sensin.İstanbul Isparta kaç saat?Samsun Ankara kaç saat?En son ikiside bitmemişti.Hala uçuyorlar.
  • nolur gel sende sen gelmeden kalkmaam :( samsun istanbul kaç saat, en son uçtuğumda 1:05 sürmüştüde.
  • Mümkünse lütfen verin.Memnun olurum.Zaten yıllarca zarar eden bir sektördü Türkiye'de.Gerçekleri söylemek son zamanlarda sığ düşünce oldu zaten.Her yerde böyle.Saedece burda değil.O zaman kimse çıkıp biz dünyanın en riskli işini yapıyoruz demesinm.Madem öle kaldırsınlar uçakları.Benim anlamadığım şey bu biz neden her konuda yaygara yapıp yakınırız da durumumuzu beğenmeyiz anlamadım.Biraz pozitif düşünün.Ben Samsun'luyum yıllar önce hatırlayan varsa 3 tane Samsun uçağı çakıldı onca kişi hayatını kaybetti.1 taneside pistten çıktı.Ben gödüklerimi söylüyorum.Risk yoktur,dünyanın en güvenli aracı diyenler gelsin.26 yıldır karadan yolculuk yapıyorum.Hiçbirşey başıma gelmedi.Ama bu 26 yılda o 2 uçakta çok arkadaşımı kaybettim.
  • merak ettim günhan kaç kişi senin gibi sığ düşünüyo acaba??...sen risk var diye uçak yolculuğunda üste para iste o zaman..

Guardia Havalimanı'ndan kalkarak Kuzey Carolina'ya gitmek için havalanan US Airways'e ait A320 tipi yolcu uçağı, kaz sürüsüne girmiş ve iki motoru da alev almıştı ve pilot zorunlu olarak New York'taki Hudson Nehri'ne iniş yapmıştı.

Meydana gelen kazanın ardından US Airways'e ait A320 tipi uçak nehirden çıkarıldı.

İşte uçağın nehirden çıkarılma görüntüleri;

US Airways

UÇAK NEHİRDEN ÇIKARILDI (FOTO HABER)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Günhan ~ 9 yıl önce
Sen olmadan kalkmaz zaten bu uçak.Tek pilotumuz sensin.İstanbul Isparta kaç saat?Samsun Ankara kaç saat?En son ikiside bitmemişti.Hala uçuyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pilotk ~ 9 yıl önce
nolur gel sende sen gelmeden kalkmaam :( samsun istanbul kaç saat, en son uçtuğumda 1:05 sürmüştüde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Günhan ~ 9 yıl önce
Mümkünse lütfen verin.Memnun olurum.Zaten yıllarca zarar eden bir sektördü Türkiye'de.Gerçekleri söylemek son zamanlarda sığ düşünce oldu zaten.Her yerde böyle.Saedece burda değil.O zaman kimse çıkıp biz dünyanın en riskli işini yapıyoruz demesinm.Madem öle kaldırsınlar uçakları.Benim anlamadığım şey bu biz neden her konuda yaygara yapıp yakınırız da durumumuzu beğenmeyiz anlamadım.Biraz pozitif düşünün.Ben Samsun'luyum yıllar önce hatırlayan varsa 3 tane Samsun uçağı çakıldı onca kişi hayatını kaybetti.1 taneside pistten çıktı.Ben gödüklerimi söylüyorum.Risk yoktur,dünyanın en güvenli aracı diyenler gelsin.26 yıldır karadan yolculuk yapıyorum.Hiçbirşey başıma gelmedi.Ama bu 26 yılda o 2 uçakta çok arkadaşımı kaybettim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rumuz ~ 10 yıl önce
merak ettim günhan kaç kişi senin gibi sığ düşünüyo acaba??...sen risk var diye uçak yolculuğunda üste para iste o zaman..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000