09 Nisan 2012, Pazartesi 12:01:59

UÇAK MOTORUNA DİRENEN KIZIN HAZİN SONU

Karayip adalarında bulunan bir havalimanının tel örgülerinde yapılan bir adrenalin arayışı insanları adeta ölümün kıyısında gezdiriyor.
  • Böyle bir emiyetsiz duruma tüm dünya havacılık otoritelerinin seyirci kalmaları çok ilginç.
  • fena çarpmış betona ouvvv
  • 43. saniyede yardıma koşan hanımefendiyi takdir etmemek elde değil.
  • Kadın yaralanmış ne hazin sonu
Karayip adalarının en büyük havalimanlarından biri olan Prenses Juliana Uluslararası Havalimanı hali hazırda bulunduğu konum itibari ile de çok ilginç bir noktada yer alıyor. Uçakların kalkış yaptığı pistin hemen arkasında insanların kullandığı bir plaj yer alıyor. Dolayısı ile uçakların her kalkışında oluşan hava basıncı insanların plajdan kaçışmasına sebep oluyor.

Ancak herkes uçağın oluşturduğu bu basınçtan kaçmaya çalışmıyor. Bazıları bu basınca direnmek için uçağın hemen arkasında kalan tel örgülere tutunuyor ve gücü ile uçak motoruna karşı koymaya çalışıyor. Bir alışkanlık haline gelen bu olay yakın bir zamanda kameralarla kayıt altına alındı.

Görüntülerde başta plajdan, yanı başlarından kalkan uçaktakilere el sallayan tatilciler, uçağın motorlarını tam gaz çalıştırmasıyla birlikte, havaya savrulmamak için koşarak plajdan uzaklaştı ya da havalimanını çevreleyen demir parmaklıklara tutundu.

Jet Blue Havayollarının, Airbus A 320 tipi uçağının kalkış sırasında motorlarından çıkan itme gücüne dayanamayan, genç kız ise, tutunduğu parmaklıklardan savrularak yere çarpıp yaralandı. Genç kız tedavi için hastaneye kaldırıldı. Plajdaki tatilcilerin ilginç görüntüleri saniye saniye kameralara yansıdı.


UÇAK MOTORUNA DİRENEN KIZIN HAZİN SONU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 6 yıl önce
Böyle bir emiyetsiz duruma tüm dünya havacılık otoritelerinin seyirci kalmaları çok ilginç.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
fena çarpmış betona ouvvv

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
43. saniyede yardıma koşan hanımefendiyi takdir etmemek elde değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Kadın yaralanmış ne hazin sonu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000