23 Kasım 2009, Pazartesi 20:34:39

UÇAK KUŞ SÜRÜSÜNE DALDI!

Bugüne kadar kuş sürüsüne giren uçaklardan sonra hep uçağın ya da yolcuların hasar durumu yazıldı. Ancak bu kez kuşlardan da haber var!
  • alay eder gibi bir başlık olmuş. uçak kuş sürüsüne daldı 46 ölü. kuşa çarpan bir uçak olayında kimsenin ölen kuşu umursayacağını zannetmiyor. bence başlık düzeltilmeli.
  • sewiorm sni airporthaber:D:D: baslık süper ya
  • Böyle bir haberi duymamak için elinden geleni yapan, bu durumlarda içi yanan havacılık sektörünün çalışanlarına haberi keşke bu şekilde vermeseydiniz.
  • ölüler kuş mu? offfffff yaa, bir gün kalpten gidicem...

Iberia Havayolları’na bağlı olarak uçan ve bölgesel uçuşlar gerçekleştiren Air Nostrum’a ait De Havilland Dash 8-300 uçak, Barcelona-San Sebastian seferinin sonunda kuş sürüsüne daldı.

San Sebastian Havaalanı’na inerken martı sürüsüne çarpan uçakta önemli sayılabilecek hasar oluştu. Kazadan sonra uçağın durumunu kontrol eden görevliler, pistten çok sayıda ölü martı topladı. Yetkililer, kaza sırasında 46 martının öldüğünü açıkladılar.

UÇAK KUŞ SÜRÜSÜNE DALDI!

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
alay eder gibi bir başlık olmuş. uçak kuş sürüsüne daldı 46 ölü. kuşa çarpan bir uçak olayında kimsenin ölen kuşu umursayacağını zannetmiyor. bence başlık düzeltilmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sewiorm sni airporthaber:D:D: baslık süper ya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Böyle bir haberi duymamak için elinden geleni yapan, bu durumlarda içi yanan havacılık sektörünün çalışanlarına haberi keşke bu şekilde vermeseydiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ölüler kuş mu? offfffff yaa, bir gün kalpten gidicem...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000