18 Ekim 2008, Cumartesi 08:21:10

Uçak kazasındaki belirsizlik sürüyor

Isparta’da 30 Kasım 2007’de 57 kişinin ölümüyle sonuçlanan uçak kazasında hayatını kaybedenlerin ailelerinden vekaletini almaya çalışan ABD’li avukatlardan sonra şimdi de Hollandalı bir sigorta şirketinin üst düzey yetkilisi Isparta’ya geldi.
  • rapor yayınlansın da sonra konuşmak lazım kanımca
  • sENİN HAVACILIKLA İLGİN OLMADIĞI BELLİ.dÜNYADA HİÇBİR PİLOT YAKIT FİLİTRESİNİ KONTROL ETMEZ.BU İŞ HEM KAPTANIN GÖREVİ DEĞİLDİR HEMDE FİLİTREYİ SÖKECEK APARAT KAPTANDA BULUNMAZ.AYRICA UÇAĞA YAKIT ALINMADAN HEM TANKERDEN HEMDE YAKIT DEPOLARINDAN YAKIT NUMUNELERİ ALINIR VE KONTROL EDİLİR.KONAKLAMALARDA İSE UÇAK YERDE 4-5 SAAT KALIP YAKIT STABİLİZE OLDUKTAN SONRA UÇAĞIN TANKLARINDAN YAKITTA SU VARSA ALINIR.BUNLARI ÖĞREN DE BİLMEYENLER ÖĞRENSİN DİYE HAVA BASMA.
  • Ellerinize sağlık yorumunuzun her kelimesine harfiyen katılıyorum.Ve artık bu konuyu kapatarak rahmetli olan vatandaşlarımızın yakınlarının yaralarını daha fazla kanatmıyalım.Ayrıca burası kim daha fazla biliyor platformu da değil.
  • masal kitabı okuduğnuz belli oluyor!tabirleriniz ve konuşma şekliniz hem bu işten anlamadığınızı hemde havacı olmadığınızı gösteriyor.fazla konuşmaya ihtiyaç yok?(1996 da telaviv de md.90 uçağına 6000lb su basıldığını 2.pilotun yakıt filitresini kontrol etmesi ile bir faciadan geri dönüldüğünü biliyormusunuz? eğer buişten anlıyorsanız bütün ucaklarda standart olan bu kontrolü anlatında bilmeyenler öğrensin.AYRICA DÜNYADA GERÇEK HAVACILAR'IN %95i "C-E-N-Tİ-L-M-E-N-D-İ-R

Benelux&Justus Şirketi Uluslararası Müdürü Gökhan Germeyan, kazanın ardından maddi ve manevi tazminat konusunda aileleri bilgilendirmek için görüşme yaptıklarını belirtti. Kazada kızını ve eşini kaybeden Isparta’nın Atabey İlçesi eski Belediye Başkanı İzzet Kutlu ve oğlunu kaybeden Şerafettin Tokgöz, Gökhan Germeyan ile görüştüklerini ancak yardım talebine sıcak bakmadıklarını söyledi. Sivil Havacılık’tan gelecek raporu beklediklerini ve buna göre hareket edileceğini kaydeden İzzet Kutlu, "Ortada bir rapor yok. Hiç kimse bu durumda bir şey söyleyemez. Raporun gelmesini ve hukuki sürecin başlamasını bekliyoruz" dedi.

Uçak kazasındaki belirsizlik sürüyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

yoda ~ 10 yıl önce
rapor yayınlansın da sonra konuşmak lazım kanımca

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEKNİKB ~ 10 yıl önce
sENİN HAVACILIKLA İLGİN OLMADIĞI BELLİ.dÜNYADA HİÇBİR PİLOT YAKIT FİLİTRESİNİ KONTROL ETMEZ.BU İŞ HEM KAPTANIN GÖREVİ DEĞİLDİR HEMDE FİLİTREYİ SÖKECEK APARAT KAPTANDA BULUNMAZ.AYRICA UÇAĞA YAKIT ALINMADAN HEM TANKERDEN HEMDE YAKIT DEPOLARINDAN YAKIT NUMUNELERİ ALINIR VE KONTROL EDİLİR.KONAKLAMALARDA İSE UÇAK YERDE 4-5 SAAT KALIP YAKIT STABİLİZE OLDUKTAN SONRA UÇAĞIN TANKLARINDAN YAKITTA SU VARSA ALINIR.BUNLARI ÖĞREN DE BİLMEYENLER ÖĞRENSİN DİYE HAVA BASMA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TEKNİKB ~ 10 yıl önce
Ellerinize sağlık yorumunuzun her kelimesine harfiyen katılıyorum.Ve artık bu konuyu kapatarak rahmetli olan vatandaşlarımızın yakınlarının yaralarını daha fazla kanatmıyalım.Ayrıca burası kim daha fazla biliyor platformu da değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ae ~ 10 yıl önce
masal kitabı okuduğnuz belli oluyor!tabirleriniz ve konuşma şekliniz hem bu işten anlamadığınızı hemde havacı olmadığınızı gösteriyor.fazla konuşmaya ihtiyaç yok?(1996 da telaviv de md.90 uçağına 6000lb su basıldığını 2.pilotun yakıt filitresini kontrol etmesi ile bir faciadan geri dönüldüğünü biliyormusunuz? eğer buişten anlıyorsanız bütün ucaklarda standart olan bu kontrolü anlatında bilmeyenler öğrensin.AYRICA DÜNYADA GERÇEK HAVACILAR'IN %95i "C-E-N-Tİ-L-M-E-N-D-İ-R

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000