14 Mart 2018, Çarşamba 08:15:02

Uçak kazasında şok gelişme... Pilot Beril Gebeş'in cesedi kayıp!

İran'da düşen Challenger 604 tipi Türk jetinin kaptan pilotu Beril Gebeş'in cesedinin DNA testi yapılanlar arasında bulunmadığı açıklandı.
  • Vasıf gebeş rahmetli babamin orduda calisirken mesai arkadsiydi.beril ile beraber büyüdük ancak uzun zaman oldu gorusmuyrduk .böyle bir haber bizi şoke etti.Allah bilir tabiki ancak beril Inşallah ölmemiştir.egerki vefat etmişse Inşallah kısa zamanda bulunur ve ebedi yerinde dinlenir.çok zor tüm dualar inşallah bir mucize yaşıyordur yada bir an önce bulunması.
  • Bu ne yahuu hiç mi saygı yok burada !! İnsanlar ölmüş bir duva arkalarından yapmaya hak etiler Ne yapılıyor Boş boş atışmalar !! Utanıyorum böyle davranışları okumaya !! Kaza olmuş insan ölmüş ! En azından bu işi bilenler böyle geyik atışmalara girmesin.
  • Fırlatma koltuğu varsa belki kendini kurtarmış olabilir
  • yanmistir belkide : ( allah sabirlar versin

İran Adli Tıp Kurumu, Başaran Holding'e ait düşen uçakta hayatını kaybedenlerin kimlik tespitlerini tamamladı. Kimlikleri tespit edilen 10 kişinin isimleri kuruma ait internet sitesinde yayınlandı.

Ancak o isimler arasında bir kişinin ismi yer almadı. O isim pilot Beril Gebeş'ti. Alınan örnekler arasında Gebeş'e ait bir DNA çıkmadığı ve cesedin halen kayıp olduğu bilgisi verildi.

Airporthaber.com

Uçak kazasında şok gelişme... Pilot Beril Gebeş'in cesedi kayıp!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

EMX ~ 3 ay önce
Vasıf gebeş rahmetli babamin orduda calisirken mesai arkadsiydi.beril ile beraber büyüdük ancak uzun zaman oldu gorusmuyrduk .böyle bir haber bizi şoke etti.Allah bilir tabiki ancak beril Inşallah ölmemiştir.egerki vefat etmişse Inşallah kısa zamanda bulunur ve ebedi yerinde dinlenir.çok zor tüm dualar inşallah bir mucize yaşıyordur yada bir an önce bulunması.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu ~ 3 ay önce
Bu ne yahuu hiç mi saygı yok burada !! İnsanlar ölmüş bir duva arkalarından yapmaya hak etiler Ne yapılıyor Boş boş atışmalar !! Utanıyorum böyle davranışları okumaya !! Kaza olmuş insan ölmüş ! En azından bu işi bilenler böyle geyik atışmalara girmesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
can ~ 3 ay önce
Fırlatma koltuğu varsa belki kendini kurtarmış olabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
g ~ 3 ay önce
yanmistir belkide : ( allah sabirlar versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000