12 Temmuz 2017, Çarşamba 09:02:44

Uçak kafe hizmete hazırlanıyor

Kastamonu'da, hurdaya çıkarılan uçağı satın alarak kafeye dönüştüren belediye, "uçak kafe"yi hizmete sunmaya hazırlanıyor.
  • Eğer resimdeki uçaksa kafe değil olsa olsa kafecik olur.İnsan A330 felan alır yaa bu ne???
  • bir tanede dunya ticaret merkezinin ( havaalanin karsisi) bahcesine koydular kazulet gibi pislik icinde duruyor. turkiyenin giris kapisindan cikan her yabanci bu les i orda goruyor. ayrica ucagi kafeye cevirmek nasil bir fantazi onuda anlamiyorum.
  • dışarda mis gibi hava varken el kadar penceresi olan teneke kutunun içinde oturmanın nesi keyifi anlamıyorum.
  • bu nasıl 737 şimdi
Kastamonu'da, hurdaya çıkarılan uçağı satın alarak kafeye dönüştüren belediye, "uçak kafe"yi hizmete sunmaya hazırlanıyor.

Uçağın hurdaya çıkarıldıktan sonra Kastamonu Belediyesince satın alındı ve parçalara ayrılarak tırlarla İstanbul'dan Kastamonu'ya getirildi.

Parçalar, Aktekke Mahallesi'nde Veli Efendi Camisi'nin yanındaki boş alana yerleştirilerek monte edildi.

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, yaptığı açıklamada, vatandaşlara en iyi hizmeti vermeye çalıştıklarını belirterek, çalışmalarına ve projelerine değindi. Babaş, "Uçak kafe restoran projemizin ilimize bir değer katacağı düşüncesindeyim. Projemiz en kısa zamanda tamamlanacaktır." dedi.

Vatandaşlardan Kemal Kuloğlu, daha önce hiç uçağa binmediğini ifade ederek, "Şimdi her gün görüyorum. Torunlarım uçağın tekerlekleriyle oynuyor. Uçağa biniyorlar, seviniyorlar. Uçak kafe kentin gelişmesine de katkı sağlıyor." diye konuştu.

Burhan Tokaç da "Merak edip geldim. Yapılan her şey güzeldir. Memleketimiz kalkınsın istiyorum. Kastamonu'yu seviyorum. Daha önce bir sefer uçağa bindim. Şu anda bunu görünce gurur duyuyorum. Bu uçağı buraya yerleştirenlere teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

 

Uçak kafe hizmete hazırlanıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Bu neee? ~ 8 ay önce
Eğer resimdeki uçaksa kafe değil olsa olsa kafecik olur.İnsan A330 felan alır yaa bu ne???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kebapci. ~ 8 ay önce
bir tanede dunya ticaret merkezinin ( havaalanin karsisi) bahcesine koydular kazulet gibi pislik icinde duruyor. turkiyenin giris kapisindan cikan her yabanci bu les i orda goruyor. ayrica ucagi kafeye cevirmek nasil bir fantazi onuda anlamiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 8 ay önce
dışarda mis gibi hava varken el kadar penceresi olan teneke kutunun içinde oturmanın nesi keyifi anlamıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 8 ay önce
çevreye de masa atmışlar.
bu ne ~ 8 ay önce
bu nasıl 737 şimdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000