12 Ağustos 2010, Perşembe 08:56:48

UÇAK KAÇIRTAN TRAFİK!

Marmaris Gökova karayolunun Gökçe bölümü duble yol çalışması nedeniyle 3 kez ikişer saat kapatılınca çok sayıda yerli ve yabancı turist uçaklarını kaçırdı.
  • neden aksaz dan tek gidiş tek geliş bir yol yapılmaz anlamıyorum. bu yol marmaris in havaalanı uzaklığı yarım saate iniyor, dahası o zaman datça da dalaman havaalanını kullanabilir
  • yılın 12 ayı her türlü yol çalışmasına müsait bir iklim içinde yer alan bu gibi bölgelerimizde neden hep turizm sezonu çalışmalara başlarlar ortalığı toz toprak insanları çile içinde bırakırlar Kasım dan Mayıs a kadar kış uykusunamı yatıyorsunuz? eğer öyleyse bu biraz fazla uzun bir uyku değilmi?
  • karayolları eminimki bu çalışmaları türsab a göndermiş ve türsabda acentalara yayınlamışlardır.fakat acentalar buna uymamıştır.aynı zamanda yerel gazetelerdede aynı şekilde hangi günler yolların ne kadar trafiğe kapanacağı yayımlanmıştır.
  • Derhal hesap sorun oraların valisi kaymakamı yok mu?Referandum yaklaşıyor her yerde yol çalışması.Bu çalışmaları en uygun zamanda yapacaksın.Gerekirse gece.
Yol çalışmasından haberi olmayan vatandaşlar kalabalığı görünce şoke oluyor. Marmaris Karayolları yetkililerinin açıklamasına göre, her Çarşamba ve Cumartesi Gökçe bölgesinde patlama çalışması yapılacak.

Bu çalışma yolu yine kilit haline getirecek ve özellikle Cumartesi günü tur dönüşündeki yabancı yerli-yabancı turistleri taşıyacak olan havayollarında ciddi sıkıntılar yaşatacak.

Cumhurbaşkanı Gül, Başbakan Erdoğan ve çok sayıda bakana mektup yazıp dilekçe ve faks gönderdiğini belirten Marmaris Çevre ve Turizm Gönüllüleri Grubu Başkanı Filiz Ersan, “Olumlu cevap gelmezse eylem yapmayı düşünüyoruz. Dinamitin önüne oturacağım. Uçursunlar beni bakalım cesaret edebiliyorlarsa” dedi.
UÇAK KAÇIRTAN TRAFİK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
neden aksaz dan tek gidiş tek geliş bir yol yapılmaz anlamıyorum. bu yol marmaris in havaalanı uzaklığı yarım saate iniyor, dahası o zaman datça da dalaman havaalanını kullanabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yılın 12 ayı her türlü yol çalışmasına müsait bir iklim içinde yer alan bu gibi bölgelerimizde neden hep turizm sezonu çalışmalara başlarlar ortalığı toz toprak insanları çile içinde bırakırlar Kasım dan Mayıs a kadar kış uykusunamı yatıyorsunuz? eğer öyleyse bu biraz fazla uzun bir uyku değilmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
karayolları eminimki bu çalışmaları türsab a göndermiş ve türsabda acentalara yayınlamışlardır.fakat acentalar buna uymamıştır.aynı zamanda yerel gazetelerdede aynı şekilde hangi günler yolların ne kadar trafiğe kapanacağı yayımlanmıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Derhal hesap sorun oraların valisi kaymakamı yok mu?Referandum yaklaşıyor her yerde yol çalışması.Bu çalışmaları en uygun zamanda yapacaksın.Gerekirse gece.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000