14 Kasım 2011, Pazartesi 16:35:21

"UÇAK KAÇIRILACAK" İHBARI MI?

Atatürk Havalimanı’nda personel girişleri için kullanılan B kapısında bugün olağanüstü güvenlik uygulaması vardı. Peki sebebi neydi?
  • servisten inmeyeceksiniz kapı yoğun ise kartın saati geçtiyse amirine kapı yoğunluğundan kartı geç bastım dersin olur biter sorun çözülür bir sonraki vardiyada bu sorunlar kalmaz zamanında biz öyle yapıyoduk sorun yaşanmıyodu
  • 13 sendir AHL çalışmaktayım son bir kaç sendir ilgimi çeken güvenlikte çalışanların kendi departmanında çalışan arkadaşlarına gözlerini kapatması xray çanta bırakmadıkları gibi kapı geçişlerinde sinyal verseler ar anmıyorlar öncelikle güvenlik bizim güvenliğimizi sağlamak istiyorsa kendinden aramaya başlamalı.
  • Fazla kurtlar vadisi izleme dostum.sakin ol.Böyle süslü yazınca vay anasını emekli mitçi heralde falan dememizi bekliyorsun bilmiyorum ama fena saçmalıyorsun.
  • Italya bundan bir kac yil once, hatirlarsaniz Savci mafyaya savas acmisti. Yanlis anlasilmasin devletteki mafya (A)adina devletin idaresinde olmayan mafyaya(B) acmisti bu savasi!..... B mafyasi ne yapti ,... teror yapti,.... kime yapti A mafya adina carpisanlara ,... Savciya ne yapti, .... gumletti...... Evet hedefsiz bir teror olmaz eger varsa ozaman bilesiniz gundem/yon degistirme icin yapiliyordur....
Atatürk Havalimanı B kapısında bugün olağanüstü hareketlilik vardı. Özellikle personel giriş saatlerinde B kapısı girişindeki aşırı yoğunluğun sebebi normale göre daha sıkı uygulanan güvenlik tedbirleriydi.

Havaalanı apronunda görev yapan bütün personeller, olağan günlerin aksine detaylı güvenlik taramasından geçirildi. Kemer ve ayakkabılar çıkarıldı, çantaların içi didik didik arandı.

Aramaların sebebine ilişkin kesin bir bilgi edinilemezken bazı kaynaklar İzmit-Karamürsel seferini yaptığı sırada kaçırılan İDO feribotundan sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne uçak kaçırılacağı yönünde ihbar e postalarının geldiğini öne sürdü.

Ancak Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Ahmet Aydın, güvenlik uygulamalarının rutin olduğunu kaydetti.
"UÇAK KAÇIRILACAK" İHBARI MI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
servisten inmeyeceksiniz kapı yoğun ise kartın saati geçtiyse amirine kapı yoğunluğundan kartı geç bastım dersin olur biter sorun çözülür bir sonraki vardiyada bu sorunlar kalmaz zamanında biz öyle yapıyoduk sorun yaşanmıyodu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
13 sendir AHL çalışmaktayım son bir kaç sendir ilgimi çeken güvenlikte çalışanların kendi departmanında çalışan arkadaşlarına gözlerini kapatması xray çanta bırakmadıkları gibi kapı geçişlerinde sinyal verseler ar anmıyorlar öncelikle güvenlik bizim güvenliğimizi sağlamak istiyorsa kendinden aramaya başlamalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Fazla kurtlar vadisi izleme dostum.sakin ol.Böyle süslü yazınca vay anasını emekli mitçi heralde falan dememizi bekliyorsun bilmiyorum ama fena saçmalıyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Italya bundan bir kac yil once, hatirlarsaniz Savci mafyaya savas acmisti. Yanlis anlasilmasin devletteki mafya (A)adina devletin idaresinde olmayan mafyaya(B) acmisti bu savasi!..... B mafyasi ne yapti ,... teror yapti,.... kime yapti A mafya adina carpisanlara ,... Savciya ne yapti, .... gumletti...... Evet hedefsiz bir teror olmaz eger varsa ozaman bilesiniz gundem/yon degistirme icin yapiliyordur....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000