05 Ocak 2013, Cumartesi 12:11:15

UÇAK İSTANBUL'A İNDİ ALTINLAR ŞOKE ETTİ!

Gana’dan Dubai’ye giden özel bir uçak ani bir kararla İstanbul Atatürk Havalimanı’na indi. 1.5 ton altın taşıdığı anlaşılan uçak evrakları eksik çıkınca mühürlendi...
  • yaw arkadaş anlamadığım birşey var gana dan dubai ye giden uçağın değil istanbul ,Türkiye üzerinde ne işi var. 5. ülke hakkı desen antalya ya neden inmemiş:))) Komik
  • He birde 1.5 ton deyil. 3 ton altın var
  • o değil de 1.5 ton altın 33 yaşındaki a300 e yüklenir mi insanda akıl olur biraz:)
  • Ustelikte ister inanin ister inanmayin 2 ton altin kabin icinde tasiniyor. Unlu bir bayan sanatcimizin azeri asilli kuyumcu kocasi gunde 2 ton altini kabin icinde dxb uzerinden irana gonderiyor. Ustelik CBBG bilet de satin almiyorlar. Bu sekilde her gun ucan yaklasik 150 kisiden olusan bir kurye gurubu ivar. İnanmayan varsa Dxb thy staffina sorsun. Hey gidi THY tasi bakalim bu altinlari bedavaya. Yiyen yiyor nasil olsa. Celik bir yurek lazim.

Gana’dan Dubai’ye giden özel bir uçak ani bir kararla İstanbul Atatürk Havalimanı’na indi. 1.5 ton altın taşıdığı anlaşılan uçak evrakları eksik çıkınca mühürlendi.

Gana’dan Dubai’ye altın taşıyan, TC-ABK tescilli özel bir kargo uçağı yakıt ikmali ve personel değişimi nedeniyle indiği Atatürk Havalimanı’ndan tekrar havalanamadı. Bazı evraklarının eksik olduğu gerekçesiyle 4 gündür havaalanında bekletilen uçağın, evrakların tamamlanmasıyla birlikte tekrar havalanacağı belirtildi.

1 Ocak günü Gana’dan aldığı 1.5 ton altını Dubai’ye götürmek için havalanan TC-ABK tescilli özel kargo uçağı, transit geçiş yapacağı İstanbul semalarına geldiğinde yakıt ikmali ve personel değişimi için ani bir kararla Atatürk Havalimanı’na indi.

Uçağın, gerekli bazı evraklarının eksik olması nedeniyle yetkililer tarafından uçuşuna izin verilmediği öğrenildi.

Atatürk Havalimanı İç Hatlar karşısında 4günüdür park halinde bekleyen uçağın ön kapısına güvenlik bandı yapıştırılırken, çevresinde ise güvenlik önlemleri alındı. Uçağın gerekli evraklarının tamamlanmasının ardından tekrar havalanacağı öğrenildi.

UÇAK İSTANBUL'A İNDİ ALTINLAR ŞOKE ETTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

others ~ 6 yıl önce
yaw arkadaş anlamadığım birşey var gana dan dubai ye giden uçağın değil istanbul ,Türkiye üzerinde ne işi var. 5. ülke hakkı desen antalya ya neden inmemiş:))) Komik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
He birde 1.5 ton deyil. 3 ton altın var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
enes ~ 6 yıl önce
o değil de 1.5 ton altın 33 yaşındaki a300 e yüklenir mi insanda akıl olur biraz:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY Dubaiye hergun 2 ton altin tasiyor ~ 6 yıl önce
Ustelikte ister inanin ister inanmayin 2 ton altin kabin icinde tasiniyor. Unlu bir bayan sanatcimizin azeri asilli kuyumcu kocasi gunde 2 ton altini kabin icinde dxb uzerinden irana gonderiyor. Ustelik CBBG bilet de satin almiyorlar. Bu sekilde her gun ucan yaklasik 150 kisiden olusan bir kurye gurubu ivar. İnanmayan varsa Dxb thy staffina sorsun. Hey gidi THY tasi bakalim bu altinlari bedavaya. Yiyen yiyor nasil olsa. Celik bir yurek lazim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu kisi ~ 6 yıl önce
Bu kisi herkesin gozu onunde cok para kazaniyor. Kurye ile altin tasimak yasak ve yakalamak cok kolay, 50 kg altin. Eger bu tasima devam ediyorsa devlet ya da birileri tarafindan korunuyor. Hic kimse 50 kg altini havaalanina giderken calmadi daha Istanbul'da. Bu kisi birilerini de cok guzel besliyor olmali, ama kimler?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000