09 Eylül 2017, Cumartesi 12:20:56

Uçak bu kez hayvanlar için havalandı

Southwest Havayolları Amerika'da meydana gelen fırtına sonucu ölmek üzere olan 64 hayvanı kurtarararak başka bir eyalete taşıdı.
  • Tokat uçuşları başlatılsın...
  • E bizde de genelde hayvanlar icin havalaniyor... :)
  • Bana muhalif olan arkadaşlara onlara yakışır dereceden bu başlık altından veda eder işlerim yoğunluğu sebebiyle aranızdan ayrılmaktayım hepinizi seviyor öpüyor, hatta neyse uzatmadan anlayan anladı gidiyorum sağlıcakla kalın paka dasvidanya bu arada Moskovada hava 8 derece hahahahah beni özleyin...
  • Ay canim benim nekadar tatli birsey hih kiyamam

Southwest Havayolları şirketi Harvey Fırtınası'nda ölmek üzere olan 64 öksüz hayvanı San Diego'ya taşıdı.

Fırtınanın yıkıcılığı hayvanları da vurdu. Fırtına sonrası hayvan barınakları yetim kedi ve köpeklerle doldu taştı. Barınaklarda yer kalmayınca imdatlarına Southwest havayolu koştu.

İki kurtarma ekibiyle yola çıkan hava yolları selden kurtulan düzinelerce hayvanı kurtarmayı başardılar. Toplam 64 hayvanı kurtaran ekip hayvanlara kalıcı yuva da bulacak.

Southwest Havayolları ile birlikte yürüttükleri, "Hayvanları Hayatta Tutma Operasyonu"nun kurucusu Helen Hayvan Merkezi üyeleri beraberinde götürdükleri ekiple evsiz hayvanlara ilaç tedavisinde de bulundu.

Helen Hayvan Merkezi başkanı Mike Arms; "Hayvanlar sessiz kurbanlardır. Harvey Fırtınası'ndan sonra hayvan barınaklarının hepsi harap olmuştu. Ne elektrikleri vardı ne de yiyecekleri." diye konuştu.

Uçak bu kez hayvanlar için havalandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Tokat'lı ~ 10 ay önce
Tokat uçuşları başlatılsın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kusbeyin ~ 10 ay önce
E bizde de genelde hayvanlar icin havalaniyor... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
orkun ~ 10 ay önce
:)
Rus asıllı LAZ ~ 10 ay önce
Bana muhalif olan arkadaşlara onlara yakışır dereceden bu başlık altından veda eder işlerim yoğunluğu sebebiyle aranızdan ayrılmaktayım hepinizi seviyor öpüyor, hatta neyse uzatmadan anlayan anladı gidiyorum sağlıcakla kalın paka dasvidanya bu arada Moskovada hava 8 derece hahahahah beni özleyin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 10 ay önce
Çok bile kaldın...
Volvoya ~ 10 ay önce
Adam sana gider ayak ince ayarlı laf sokmuş halen yazıyorsunuz bence haklıydı çoğu dediğinde
P ~ 10 ay önce
Ay canim benim nekadar tatli birsey hih kiyamam

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000