14 Nisan 2018, Cumartesi 09:03:42

Uçak bileti iptalinde yeni dönem

Uçak biletini son anda iade etmek zorunda kalanlar için, bilet ücretinin yüzde 90’ını geri alabilecekleri yeni bir uygulama başladı. Üstelik hizmet, uçuştan önceki son 2 saate kadar tüm uçak biletleri için geçerli oluyor.
  • Amerikayi yeniden kesfetmis gibi reklam yapiyorlar.adam senden belli bir extra ucret alicak.bi sekilde sigorta yani.ya da asagida ki bahsedilen faiz hesabiyla kendini cover edicek.oyle ya da boyle sigortalatacak sana biletini.
  • Güzel uygulama olmuş..İptal edilen biletler aynı gün içersinde promosyonlu olarak satılırsa son dakika bilet almak zorunda kalanlar pahalıya bilet almaktan kurtulur..
  • Burada saticinin reklami yapiliyor yok boyle birsey, biz tum hava yollarindan rezervasyon yapiyoruz iddia edenler acsin fare base e baksin sadece yuksek ucretli biletlerde iade olayi vardir oda %90 dan azdir, tamamen yalan haber ispat edilmesi rica.
  • Peki çok sayıda ülkede olan son dakika indirimini niye thy ve diğer şirketler yapmıyor.Uçuşa 5 h ile 1h arası boş uçaklar için mesela tr içi rt 99₺ ,eu 70€ gibi bilet satsa hava ulaşımı teşvik edilmiş olur

Uçak biletini son anda iade etmek zorunda kalanlar için; bilet ücretinin yüzde 90´ını geri alabilecekleri yeni bir uygulama başladı. Üstelik hizmet, uçuştan önceki son 2 saate kadar tüm uçak biletleri için geçerli oluyor.

Değişen seyahat planlamalarında uçak biletleri iptal edilmek istendiğinde önemli zorluklarla karşılaşılıyor. Özellikle promosyonlu uçak biletlerinin iptal ve iadesinin çoğu kez mümkün olmadığı belirtiliyor. Biletin herhangi bir durumda iptal edilemeyeceğini bilenler de erkenden düşük fiyatlarla promosyonlu uçak bileti satın almaktan vazgeçiyor.

PROMOSYONLU UÇAK BİLETİNİ İPTAL EDEBİLME DÖNEMİ BAŞLADI

İnternet üzerinde bir web sitesi geliştirdiği uygulamayla uçak bileti iptalinde koşulsuz yüzde 90 iade dönemini başlatıyor. "Koşulsuz Bilet İptal Hizmeti" Türkiye´de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Sadece belli bir süreliğine değil, her zaman için sunulan bu hizmet, uçuş saatinden 2 saat öncesine kadar yolcuya, biletini iptal ederse ücretini iade ediyor. Uygulama, tüm havayollarında, business ya da ekonomi, promosyonlu ya da promosyonsuz, yurtiçi - yurtdışı tüm uçak biletlerinde geçerli.

ÖDENEN UÇAK BİLETİNİN ÜCRETİ NASIL GERİ ALINIR?

Öncelikle, uçak bileti satın alırken 'koşulsuz bilet iptal hizmeti'nin seçilmiş olması gerekiyor. Bu şekilde bileti satın alan yolcular, uçak biletini iptal edip ücretini geri almak isterlerse, uçuşlarından 2 saat öncesine kadar bunu tek bir tıkla gerçekleştirebiliyor. Böylelikle çağrı merkeziyle vakit kaybetmeye gerek kalmıyor. İptal edilen biletin yüzde 90´ı yolcunun hesabına geri ödeniyor. (Hürriyet)

Uçak bileti iptalinde yeni dönem

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Can ~ 4 gün önce
Amerikayi yeniden kesfetmis gibi reklam yapiyorlar.adam senden belli bir extra ucret alicak.bi sekilde sigorta yani.ya da asagida ki bahsedilen faiz hesabiyla kendini cover edicek.oyle ya da boyle sigortalatacak sana biletini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayşegül ~ 5 gün önce
Güzel uygulama olmuş..İptal edilen biletler aynı gün içersinde promosyonlu olarak satılırsa son dakika bilet almak zorunda kalanlar pahalıya bilet almaktan kurtulur..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Suat ~ 5 gün önce
Burada saticinin reklami yapiliyor yok boyle birsey, biz tum hava yollarindan rezervasyon yapiyoruz iddia edenler acsin fare base e baksin sadece yuksek ucretli biletlerde iade olayi vardir oda %90 dan azdir, tamamen yalan haber ispat edilmesi rica.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demir ~ 5 gün önce
Sana katılıyorum
Last minute ~ 6 gün önce
Peki çok sayıda ülkede olan son dakika indirimini niye thy ve diğer şirketler yapmıyor.Uçuşa 5 h ile 1h arası boş uçaklar için mesela tr içi rt 99₺ ,eu 70€ gibi bilet satsa hava ulaşımı teşvik edilmiş olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olmaz ~ 4 gün önce
O zaman kimse önceden bilet almaz. Son dakikayı bekler. Havayolu olsam boş uçarım yine de yapmam.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000