13 Mart 2014, Perşembe 09:36:01

UÇAĞIN YERİ TESPİT EDİLDİ Mİ?

Malezya Havayollarına 6 gündür kayıp olan 370 sefer sayılı uçağın akıbetiyle ilgili Çin hükümetinden son dakika açıklaması geldi
  • Lost a dondu bu is ya tobeler olsun kacinci gun nerede bu koca boeing ?? Havacilik gizemi oldu artik
  • insanlar ölmüş negüzel ölmüş , şehit oldular cennete gittiler mi dedik yorum yaparken ! Ağzını topla oradaki ironiyi anlayamacak kapasitedeki misafir , medyanın 1 hafta geçmesine rahmen sadece tek bu fotoğrafı kazanın sebebi gibi verilmesine bi tepki bi alay vardı orda !
  • Yani gerçekten ne kadar cahilce yorumlar iPhone Uygulaması 13 Mart 2014, Perşembe 12:41:33koskoca okyanusta nasıl bulacaklar arkadaslar. Tek şansları FDR suyla temas edip sonar dalgalar çıkarmaya başlarsa bulunabilir.ELT deseniz başarısı %2. Airfrance uçağı 2sene bundan dolayı bulunamadı. Siz bu isleri cocuk oyuncağı zannediyorsunuz galiba. Tek doğru düzgün yorum...
  • günümüz teknolojisiyle 777 nin bulunamaması tuhaf..bu uçakta hiç mi kırım olmadı..okyanus..balıklar..yolcuların bulunamaması normal diyelim.ancak 5 gündür sinyal alınamaması asla normal karşılanamaz.

Malezya Havayollarına 6 gündür kayıp olan 370 sefer sayılı uçağın akıbetiyle ilgili Çin hükümetinden son dakika açıklaması geldi

Çin uydusunın Güney Çin Denizi'nde kazaya ait bir görüntü yakalamış olabileceği bildirildi. Uydu kayıtlarında denize büyük bir cismin çakıldığına ait görüntüleri değerlendiren Çin Bilim Akademisi söz konusu görüntülerin Boeing 777'ye ait olabileceğini açıkladı.

CNN'in son dakika gelişmesi olarak duyurduğu habere göre, uydu görüntülerinde çakılmanın ardından deniz yüzeyinde 3 büyük parça görülüyor. Malakka Körfezi açıklarında 9 Mart'ta alınan kayıtlar 239 kişinin bulunduğu uçak kazasından 1 gün sonrasına ait. Ancak söz konusu görüntüler Çarşamba gününe kadar açıklanmadı. Çin hükümetinin verdiği bilginin ardından bölgeye Endonezya Deniz Kuvvetleri'ne ait araştırma gemileri gönderildi.

Uçağın suyun 46 metre altında yerinin tespit edildiği belirtilirken 4 kurtarma gemisinin olay bölgesine hareket ettiği kaydedildi.

UÇAĞIN YERİ TESPİT EDİLDİ Mİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Lost a dondu bu is ya tobeler olsun kacinci gun nerede bu koca boeing ?? Havacilik gizemi oldu artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dikkatli ! ~ 4 yıl önce
insanlar ölmüş negüzel ölmüş , şehit oldular cennete gittiler mi dedik yorum yaparken ! Ağzını topla oradaki ironiyi anlayamacak kapasitedeki misafir , medyanın 1 hafta geçmesine rahmen sadece tek bu fotoğrafı kazanın sebebi gibi verilmesine bi tepki bi alay vardı orda !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 4 yıl önce
kurduğun cümlenin sonundaki HAHA cümlesi senin uçak düşme vakasında insanlarının ölmesi durumundaki hal ve tavrını gösteriyor ayrıca ben bu olayda ALAY konusu olacak bir durum göremedim.
serdar ~ 4 yıl önce
Yani gerçekten ne kadar cahilce yorumlar iPhone Uygulaması 13 Mart 2014, Perşembe 12:41:33koskoca okyanusta nasıl bulacaklar arkadaslar. Tek şansları FDR suyla temas edip sonar dalgalar çıkarmaya başlarsa bulunabilir.ELT deseniz başarısı %2. Airfrance uçağı 2sene bundan dolayı bulunamadı. Siz bu isleri cocuk oyuncağı zannediyorsunuz galiba. Tek doğru düzgün yorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
imkansız ~ 4 yıl önce
günümüz teknolojisiyle 777 nin bulunamaması tuhaf..bu uçakta hiç mi kırım olmadı..okyanus..balıklar..yolcuların bulunamaması normal diyelim.ancak 5 gündür sinyal alınamaması asla normal karşılanamaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000