26 Mayıs 2015, Salı 08:18:57

Uçağın penceresi yolcunun elinde kaldı

Brezilya'da bir yolcu, kalkış öncesi pencere elinde kalınca büyük bir şok yaşadı
  • o parça dekoratif dediğimiz cinsten bir parça. asıl dıştaki cam ile yolcu arasında boşluk yaratıp soğuktan etkilenmesini azaltmak gibi bir görevi de var. yerine tam oturtulmuş olsa el ile sökmek biraz zor olurdu ama meraklı yolcu azimle taşı delebilir...
  • Hayata farklı bir pencereden baksın alla alla
  • 404 tutuyee onu
  • Bazen yerinden çıkabilir yapışkan tutar onu.. Bu arada işin bu anlatacaksin diyen mal arkadaşa söylüyorum böyle bi iş yok anlatmak yok tanımı prosedürü yok...her şeyi ellemeyeceksin. .dokunup ta yerini oynattigin bozduğun durumlar sadece senin gereksiz ve hadsiz , yaban merakın Akıllı bir insan olmaya çalış. ..işi gücü UÇAK olan insanlara yetişmeye cabalama. ..

Brezilya'da bir yolcu, kalkış öncesi pencerenin koruma kalıbı elinde kalınca büyük bir şok yaşadı.

TAM Havayolları uçağında yaşandığı öğrenilen olayda yolcu cam kenarındaki yerine oturarak uçağın kalkış yamasını beklemeye başladı. Bu sırada kolu pencereye çarpan Eduardo Caram adındaki yolcu, pencerenin koruma kalıbının düştüğünü gördü.

Bunun üzerine kabin ekibini uyaran yolcu, sorun olmadığı ve uçağın bu şekilde kalkış yapacağı cevabını aldı.

O anları kaydederek internette yayınlayan Caram'ın videosu büyük ilgi gördü.

Uçağın penceresi yolcunun elinde kaldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

technick ~ 3 yıl önce
o parça dekoratif dediğimiz cinsten bir parça. asıl dıştaki cam ile yolcu arasında boşluk yaratıp soğuktan etkilenmesini azaltmak gibi bir görevi de var. yerine tam oturtulmuş olsa el ile sökmek biraz zor olurdu ama meraklı yolcu azimle taşı delebilir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Hayata farklı bir pencereden baksın alla alla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
404 ~ 3 yıl önce
404 tutuyee onu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
inner pane ~ 3 yıl önce
Bazen yerinden çıkabilir yapışkan tutar onu.. Bu arada işin bu anlatacaksin diyen mal arkadaşa söylüyorum böyle bi iş yok anlatmak yok tanımı prosedürü yok...her şeyi ellemeyeceksin. .dokunup ta yerini oynattigin bozduğun durumlar sadece senin gereksiz ve hadsiz , yaban merakın Akıllı bir insan olmaya çalış. ..işi gücü UÇAK olan insanlara yetişmeye cabalama. ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000