26 Nisan 2015, Pazar 14:30:20

UÇAĞIN KANADINDAN PARÇA KOPABİLİRDİ

Türk Hava Yolları'nın Atatürk Havalimanı'na inişte alev alan uçağında, bir yolcunun çektiği fotoğraf büyük bir faciadan dönüldüğünü gözler önüne seriyor.
  • Sen biz yolculara Yardim et..nerden bu internet sitesine denk geldim .. Basım beynim karmakarışık nasil uçacağım Adana-İstanbul arasın da .. Uçaklarda hep aırbus 320 oluyor çoğunlukla ... Yetti ARTIK korkutmayın bizi ! Yeter ! Biraz korkan yolcu yi duşunun zaten %95 i korkuyor binenin ..
  • Cok merak ediyorum neden bu kadar insan olayı iki çeşitli sebepler sunarak suçlu bulma çabası içine giriyor Yada bir zümreyi zan altında Bırakma çabası içine giriyor ? Olay da gizlenen bir durum yok kimse kalkıp görüntüleri saklamaya çalışmadı , olayın kayıtları suanda inceleniyor sebep ne ise araştırmalar sonucu yakın zamanda ortaya çıkacak ve olayda bir ihmal varsa sorumlular hesaba çekilecektir. HiçKimse, eğitimi Yada geçmişi hangi zümreden olursa olsun,böyle bir olayın Olmasını istemez hepimiz aynı gemideyiz lütfen bunu idrak edelim
  • Birincisi sen Amerikadami yasiyorsun Kaptani yere goge sigdirmaz . Sen onu benim silindir. Sapkama anlat. Ikincisi. Bu kadar bilincsiz Dusunceler ve. Ifadeler. Kullaniliyor. Bu kosede. Evela. Saygili olun. Sonra isinize cok dikkat edin. Birbirinize saygili olun.
  • Merak ettiğim bir konu var. İlk inişten sonra, uçak ciddi hasar almış ve motorda da yangın başlamışken, neden daha sakin bir bölge ve havaalanına (mesela İzmit, Bursa) yönlendirilmedi. Bu kadar riskli bir uçağı böyle kalabalık bir bölge ve havaalanından uzakta bir yere indirmek gerekmez mi? Bilgisi olanlar cevaplandırırsa sevinirim.

Türk Hava Yolları'nın Atatürk Havalimanı'na inişte alev alan uçağında, bir yolcunun çektiği fotoğraf büyük bir faciadan dönüldüğünü gözler önüne seriyor.

Milano-İstanbul seferini yapan uçak, ilk iniş denemesini TSİ 10.23'de gerçekleştirmişti. Kanadın parçalandığı bu iniş denemesinin ardından uçak havada tur atmaya başlamıştı.

Hasar alan kanadın bulunduğu kısımda oturan bir yolcunun çektiği fotoğraf, Türkiye'yi büyük yasa boğacak bir felaketten dönüldüğünü ortaya koyuyor.

Fotoğrafta kanadın gövdeyle birleştiği kısımdaki flapların parçalandığı görülürken, uçağın havada tur attığı sırada herhangi bir parçanın düşmemiş olması da büyük şans olarak görülüyor.

UÇAĞIN KANADINDAN PARÇA KOPABİLİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (103)

Allahım ~ 3 yıl önce
Sen biz yolculara Yardim et..nerden bu internet sitesine denk geldim .. Basım beynim karmakarışık nasil uçacağım Adana-İstanbul arasın da .. Uçaklarda hep aırbus 320 oluyor çoğunlukla ... Yetti ARTIK korkutmayın bizi ! Yeter ! Biraz korkan yolcu yi duşunun zaten %95 i korkuyor binenin ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 3 yıl önce
Cok merak ediyorum neden bu kadar insan olayı iki çeşitli sebepler sunarak suçlu bulma çabası içine giriyor Yada bir zümreyi zan altında Bırakma çabası içine giriyor ? Olay da gizlenen bir durum yok kimse kalkıp görüntüleri saklamaya çalışmadı , olayın kayıtları suanda inceleniyor sebep ne ise araştırmalar sonucu yakın zamanda ortaya çıkacak ve olayda bir ihmal varsa sorumlular hesaba çekilecektir. HiçKimse, eğitimi Yada geçmişi hangi zümreden olursa olsun,böyle bir olayın Olmasını istemez hepimiz aynı gemideyiz lütfen bunu idrak edelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NEDEN ~ 3 yıl önce
yazan kişi gayet anlaşılır dilde yazmış. ama bazı kişiler " beğenmemiş" çünkü onların amacı sistemi karalamak neden ? ya girmek istedi giremedi yada çıkarıldı. yapmayın arkadaşlar burada karaladığımız kişiler ( kesin bilgi olmadan ) ana baba evladı ve onlarında ailesi var. kurumla hesaplaşırken kişileri hedef almak etik bir olay değil dimi.
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Birincisi sen Amerikadami yasiyorsun Kaptani yere goge sigdirmaz . Sen onu benim silindir. Sapkama anlat. Ikincisi. Bu kadar bilincsiz Dusunceler ve. Ifadeler. Kullaniliyor. Bu kosede. Evela. Saygili olun. Sonra isinize cok dikkat edin. Birbirinize saygili olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tmr ~ 3 yıl önce
Merak ettiğim bir konu var. İlk inişten sonra, uçak ciddi hasar almış ve motorda da yangın başlamışken, neden daha sakin bir bölge ve havaalanına (mesela İzmit, Bursa) yönlendirilmedi. Bu kadar riskli bir uçağı böyle kalabalık bir bölge ve havaalanından uzakta bir yere indirmek gerekmez mi? Bilgisi olanlar cevaplandırırsa sevinirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000