24 Ağustos 2009, Pazartesi 10:22:17

UÇAĞIN HALİ YOLCULARI ŞOKE ETTİ!

Türk özel havayolu şirketlerine uçma yasağı getirilen Sırbistan’da, uçuş güvenliğinin ne denli göz ardı edildiği bir fotoğrafla ortaya çıktı...
  • SOL PYLON AYRICA BACB30LH4-7 DAHA SORUSU OLAN UZMAN
  • Sirbistan'in Turk ozel sirketlerine ucus yasagi uyguladigi dogru degil. Antalya'ya Pegasus haftada kac gun Sirbistan'dan yolcu getiriyor.
  • aynen öyle.. hiç orada orada klipdutlar tork tutar mı? ayrıca paneldeki hülya avşar da oversize olmuş..
  • yuhunuz bre sayın yorumcular.. resimde ayrıntısı verilen uçak hangi 737 veya hangi atr acaba??? basbaya başka bir uçak... ne t154 ne 737 ne de atr.. kızdırmayın beni..

Jat Havayolları’nın Crete-Kos-Belgrad seferini yapan Boeing 737-300 tipi uçakta yolcuların dikkatini çeken bir görüntü, ülkede günün tartışma konusu oldu.

Ekonomik krizin pençesinden kurtulmaya çalışan ve filosunda eski model uçaklar bulunan JAT Havayolları’nın uçaklarındaki yıpranma, binlerce feet yüksekte yolcuların dikkatinden kaçmadı.

Uçağın kanadında bulunan vidaların gevşediğini gören yolcular, çektikleri fotoğrafları Sırbistan gazetesi ‘Blic’ e yollayınca skandal da ortaya çıktı.

JAT Havayolları yetkilileri, gevşeyen vidaların uçuş güvenliğini tehlikeye atmadığını söylese de yolcuların gördükleri manzara karşısında bir hayli endişe yaşadıkları belirtildi.

Yaş ortalaması 20 olan Jat Havayolları, oldukça eskiyen ve bakım giderleri gittikçe artan filonun giderleriyle baş etmekte bir hayli zorlanıyor.

Jat Havayolları’nın Belgrad-İstanbul seferleri de bulunuyor.

Jat Havayolları

Jat Havayolları

Jat Havayolları

UÇAĞIN HALİ YOLCULARI ŞOKE ETTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 9 yıl önce
SOL PYLON AYRICA BACB30LH4-7 DAHA SORUSU OLAN UZMAN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sirbistan'in Turk ozel sirketlerine ucus yasagi uyguladigi dogru degil. Antalya'ya Pegasus haftada kac gun Sirbistan'dan yolcu getiriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
aynen öyle.. hiç orada orada klipdutlar tork tutar mı? ayrıca paneldeki hülya avşar da oversize olmuş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
yuhunuz bre sayın yorumcular.. resimde ayrıntısı verilen uçak hangi 737 veya hangi atr acaba??? basbaya başka bir uçak... ne t154 ne 737 ne de atr.. kızdırmayın beni..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000